REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Taylor Swift wyda nowy album. "Reputation" pojawi się jeszcze w tym roku

Jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie właśnie zapowiedziała nowy album.

23.08.2017
22:04
taylor swift
REKLAMA
REKLAMA

O Taylor Swift przez jakiś czas było bardzo cicho. Artystka przez wiele miesięcy ograniczyła do minimum wypowiedzi dla mediów. Kilka dni temu z Instagrama piosenkarki, którego obserwuje ponad 100 mln ludzi, zniknęła cała zawartość. Dopiero wczoraj Taylor zamieściła krótki film, który prezentował... węża. Dzisiaj pojawił się bardzo podobny materiał, tylko tym razem gad przygotowywał się do ataku.

Fani spekulowali, że prawdopodobnie zbliża się kolejna płyta Taylor Swift. I nie pomylili się.

Już 11 listopada pojawi się nowy album piosenkarki, a jutro fani mają usłyszeć singiel, który będzie promował najnowsze wydawnictwo.

REKLAMA

Wygląda na to, że te gwałtowne ruchy w mediach społecznościowych były obliczone na zwiększenie zainteresowania gwiazdą przed wielką zapowiedzią. Co ciekawe, dużo mówi się o planowanej zmianie wizerunku artystki. Możliwe jest, że pozbycie się zawartości z mediów społecznościowych ma przygotować grunt pod taki zabieg. Informator US Weekly mówi, że najnowsze utwory artystki "nie brzmią jak cokolwiek, co słyszeliśmy wcześniej".

Ostatni album Swift został wydany w 2014 roku i był olbrzymim hitem. Tylko w pierwszym tygodniu sprzedano ponad milion egzemplarzy. Reputation będzie piątym albumem artystki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA