REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

Taylor Swift w czołówce "Detektywa"? To jest świetne!

Nowy teledysk Taylor Swift do utworu Style w kilka dni stał się wiralowym wideo. Klip został opublikowany zaledwie cztery dni temu, a już odtworzono go ponad 13 milionów razy. Tylko czekać aż kawałek powtórzy sukces Shake It Off i Blank Space, choć jeśli mam być szczera dwa pierwsze hity Swift dużo bardziej przypadły mi go gustu.

17.02.2015
10:40
Taylor Swift w czołówce serialu "Detektyw"?
REKLAMA

Mimo że utwór wydaje się nieco mniej interesujący pod względem muzycznym, teledysk do niego jest naprawdę udany. Niektórzy słusznie zauważyli, że przypomina genialną czołówkę jednego z najgorętszych debiutów roku 2014, "Detektywa". Serialowe intro było wielokrotnie komentowane i - tak jak sama produkcja, jej główni bohaterowie, a także odtwórcy ról i kryminalna intryga - oceniane pozytywnie. Rzeczywiście, oniryczny i mglisty wstęp do "Detektywa" z utworem Far From Any Road autorstwa The Handsome Family robi wrażenie.

REKLAMA

Po opublikowaniu teledysku do piosenki Style przez Taylor Swift, na kanale Scotch Moses pojawiła się jego alternatywna wersja. W klipie oglądamy kadry z wideo do najnowszego kawałka piosenkarki, ale słyszmy muzykę znaną z czołówki serialu "Detektyw". Całość wygląda naprawdę rewelacyjnie i jest utrzymana w podobnym, pasującym do utworu The Handsome Family klimacie. Założę się, że część męskiej publiki "Detektywa" nie obraziłaby się, gdyby serial dostał takie intro. Cóż, Swift jest rzeczywiście atrakcyjna, choć myślę, że Matthew McConaughey mógłby z nią spokojnie konkurować.

REKLAMA

Poniżej znajduje się oryginalny teledysk do utworu Style.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA