REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Teaser filmu "Batman vs. Superman: Dawn of Justice" już w Sieci. Jest bardzo... oszczędny

Zack Snyder, reżyser "Batman v Superman: Dawn of Justice" udostępnił na swoim profilu na Twitterze pierwszy oficjalny, kilkusekundowy teaser filmu. Jeśli oczekujecie fajerwerków, możecie się srogo rozczarować.

16.04.2015
9:40
Teaser filmu Batman vs. Superman: Dawn of Justice już w Sieci. Jest bardzo... oszczędny
REKLAMA
REKLAMA

Teaser bowiem skupia się na zaprezentowaniu... pustych kostiumów Supermana i Batmana. I, cóż, niczego więcej. Na pierwszy zwiastun, na który - miejmy nadzieję - pokazane zostaną sceny z filmu musimy jeszcze poczekać. Jak długo? Oficjalnie jego premiera zaplanowana jest na 1  maja, ale pokazy przedpremierowe odbędą się już w najbliższy poniedziałek, 20 kwietnia w kinach IMAX na terenie Stanów Zjednoczonych. Najprawdopodobniej krótko potem zostanie on udostępniony w Internecie.

REKLAMA

Pierwsze fragmenty filmu "Batman vs. Superman: Dawn of Justice" można było zobaczyć podczas poświęconego mu panelu na konwencie Comic Con, skąd następnie - nieoficjalnie - trafił do Sieci. Materiał był w bardzo kiepskiej jakości, a studio Warner Bros. błyskawicznie usuwało jego kolejne kopie - dziś można go jeszcze znaleźć tu i ówdzie, ale praktycznie nic na nim nie widać i poszukiwanie go nie jest warte zachodu.

"Batman vs. Superman: Dawn of Justice" wejdzie do kin 23 marca 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA