REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Koszulki z logo AFC Richmond z „Teda Lasso”? Pojechaliśmy po nie aż do Kalifornii

Chcecie koszulkę z logo AFC Richmond, czyli klubu prowadzonego przez Teda Lasso? Nic prostszego! W tym celu wystarczy się przejechać do Apple Store’u w Kalifornii, a konkretnie do tego zlokalizowanego w samym Apple Park. Odwiedziliśmy go podczas wizyty na konferencji WWDC 2023.

06.06.2023
7:12
Koszulki z logo AFC Richmond z „Teda Lasso”? Pojechaliśmy po nie aż do Kalifornii
REKLAMA

Na początku czerwca wybrałem się z ramienia redakcji Spider’s Web do Kalifornii, aby uczestniczyć w konferencji WWDC. To na niej pokazywane są zawsze nowe wersje systemów operacyjnych firmy z Cupertino, w tym iOS, iPadOS, watchOS, tvOS i macOS.

REKLAMA

Przy okazji mogłem zajrzeć do Apple Store’u zlokalizowanego obok głównej siedziby firmy Tima Cooka, do którego dzień wcześniej trafiły nowe koszulki, swetry i bluzy inspirowane serialem Ted Lasso. Poza tym można znaleźć tam masę innych fajnych rzeczy.

Koszulki AFC Richmond są już dostępne

Co przy tym ciekawe, sklep Apple’a zlokalizowany zaraz przy głównej siedzibie firmy jest obecnie jedynym salonem firmy, w którym można nabyć te limitowane ciuchy. Przygotowano je w partnerstwie z firmą Nike.

Wszystko wskazuje przy tym na to, że nie wejdą one do regularnej oferty Apple’a. Nabyć będą mogły je bezpośrednio od producenta iPhone’ów jedynie te osoby, które zjawią się osobiście w tym konkretnym Apple Storze.

Do sekcji z koszulkami, która miała osobną kasę, ustawiała się zresztą przez cały dzień osobna kolejka - zainteresowanie nimi było ogromne. Na szczęście po kilku minutach oczekiwania można było podejść do lady i zacząć przebierać we wzorach i kolorach.

Dostępne były zarówno bawełniane t-shirty (w tym jeden krój typowo kobiecy), jak i typowa koszulka sportowa z logo fikcyjnej aplikacji Bantr, którą reklamowali zawodnicy AFC Richmond. Z zakupem nie było problemu, a obsługa cały czas przynosiła z zaplecza kolejne egzemplarze we wszystkich rozmiarach, jakie można sobie było zażyczyć.

A ile fanom „Teda Lasso” przyjdzie zapłacić za taką przyjemność?

Te zwykłe t-shirty wyceniono na 35 dol. (+podatek) od sztuki, a dostępne były też swetry za 60 dol. (+podatek) i bluzy za 65 dol. (+podatek). Koszulka sportowa kosztuje z kolei aż 105 amerykańskich zielonych (również przed opodatkowaniem).

REKLAMA

Specjalna oferta sklepu Apple na ciuchach zresztą się nie kończy. Dostępny był też zestaw czterech pięknych plakatów oraz linia odzieży w tęczowych barwach z serii Pride.

Nie zabrakło też czegoś dla najmłodszych - były dostępne zarówno koszulki dla dzieci w każdym wieku, jak i body dla noworodków, w tym jedno z napisane „A jak Apple”. Urocze!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA