REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czerwony kapturek jako mroczny thriller? Jest już pierwszy zwiastun serialu Tell Me a Story

Telewizja CBS właśnie wrzuciła do Sieci pierwszy zwiastun serialu Tell Me A Story. Materiał promocyjny jest, dyplomatycznie rzecz ujmując, nieczytelny. Sama produkcja zapowiada się jednak bardzo ciekawie.

06.08.2018
12:27
tell me a story zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

CBS ma więcej asów w rękawie niż tylko powrót Patricka Stewarta do serialu Star Trek. Telewizja właśnie zaprezentowała pierwszy zwiastun zapowiadanego już od jakiegoś czasu serialu Tell Me a Story. Sam pomysł na scenariusz jest godny uwagi.

Jak twierdzą twórcy serialu, Tell Me a Story opowie historię, która wielokrotnie sięgać będzie do archetypów wszystkich opowiadań, a więc do klasycznych baśni. Nie będzie to jednak serial, który składać się będzie z luźno powiązanych ze sobą odcinków. To jedna, spójna fabuła. Choć zapożyczeń będzie wiele.

Zwiastun Tell Me a Story, czyli thriller z motywami z baśni dla dzieci.

Według zapowiedzi, fundamentem scenariusza Tell Me a Story są klasyczne opowieści o czerwonym kapturku czy trzech świnkach. Nie będzie to jednak baśń, a nowoczesny i mroczny thriller, którego akcja dzieje się w Nowym Jorku. Ma to być opowieść o, tu cytujemy, miłości, stracie, chciwości, zemście i morderstwie.

Zwiastun jest niestety bardzo chaotyczny, trudno z niego wydedukować jak właściwie będzie prowadzona akcja serialu. Możemy tylko wywnioskować, że będzie jej wiele. Bardzo wiele. Ale tak bardzo, bardzo wiele. Cóż, jeżeli scenariusz nie będzie trzymał się kupy, przynajmniej nie będzie nudno.

W obsadzie serialu znaleźli się Billy Magnussen, Dania Ramirez, Danielle Campbell, Dorian Missick. Davi Santos. James Wolk, Michael Raymond-James, Sam Jaeger, Zabryna Guevara, a także Paul Wesley i Kim Cattrall.

REKLAMA

Amerykańską datę premiery Tell Me a Story znamy już ze zwiastuna. Czekamy na europejską i polską.

Tell Me a Story składać się będzie z 10 odcinków. Premiera pierwszego będzie miała miejsce w Halloween, a więc 31 października w niedostępnej w Polsce usłudze CBS All Access. Kiedy więc serial trafi do polskiej dystrybucji i kto się jej podejmie? Tego, niestety, na razie nie wiemy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA