REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Poznaliśmy temat 7 sezonu American Horror Story. Ryan Murphy w niewybredny sposób żartuje?

Chociaż siódmy sezon American Horror Story nie ma jeszcze tytułu, wiemy już, jaki temat na warsztat tym razem weźmie Ryan Murphy. Jak się okazuje, nadchodzący sezon serialu ma opowiadać o wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Tak, TYCH wyborach.

16.02.2017
14:19
Poznaliśmy temat 7 sezonu American Horror Story?
REKLAMA
REKLAMA

Trudno właściwie stwierdzić, czy Ryan Murphy odpowiedział na pytanie dziennikarza o szczegóły związane z siódmym sezonem American Horror Story, na serio. Jego mina... cóż, można ją odczytać dwojako. Na razie nie wiadomo, czy na ekranie pojawi się Donald Trump i kto miałby go zagrać. Jeśli to wszystko okaże się prawdą to może to być najchętniej oglądany sezon American Horror Story od początku istnienia antologii.

Komentarze w sieci nie pozostawiają wątpliwości, że Amerykanie są ubawieni tym pomysłem, który traktują jako "strzał w dziesiątkę".

Ten krok ma podobno zachęcić nowych potencjalnych widzów do zainteresowania się American Horror Story. Jeśli wszystko się potwierdzi, jest na to spora szansa.

REKLAMA

Siódmy sezon American Horror Story swoją premierę będzie miał w drugiej połowie tego roku. Wiadomo, że wystąpią w nim Evan Peters i Sarah Paulson.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA