REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Temple Run trafi do kin

Popularna seria gier na smartphony - Temple Run - prawdopodobnie doczeka się ekranizacji dzięki Warner Bros., w końcu kto bogatemu zabroni? Skoro Angry Birds mogą dostać własny film, to równie dobrze i Temple Run, prawda?

14.11.2013
19:58
Temple Run trafi do kin
REKLAMA

Najwidoczniej jakimś cudem można przekuć grę, w której się ucieka przed stadem małp na film.  Mniej więcej, fabuła ma opierać się na przygodach odkrywcy/eksploratora, który po skradzeniu złotej figurki bożka wywołuje gniew demonicznych sił, przed którymi musi… oczywiście uciekać. Za produkcję filmu ma odpowiadać David Heyman (seria filmów Harry Potter).

REKLAMA

Nietrudno tutaj o porównanie filmowego Temple Run do cyklu Indiany Jonesa - starożytne budowle, ważny artefakt, ucieczka (przed stadem małp) – i wnioski w stylu: „a po co komu taki film?”. Z drugiej strony jednak, skoro Temple Run ma już naprawdę liczne grono fanów na całym świecie, doczekało się już własnego komiksu, to być może i film odniesie sukces? A tak poważnie, to wszyscy chyba wiemy jak wyglądają filmy na podstawie gier…

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA