REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Gdzie obejrzeć "Terrifier 2. Masakra w Święta"? Na tym horrorze ludzie mdleli i wymiotowali

Klaun Art powraca. Przerażający czarno-biały mim po raz kolejny zgotuje krwawą masakrę, którą obejrzeć będzie można na kinowym ekranie prawdopodobnie już w przyszłym roku. Na poprzedniej części filmu gore, widzowie mieli wymiotować i mdleć, a sam "Terrifier 2" zgłoszony został nawet do tegorocznych Oscarów. Sprawdź, gdzie go obejrzeć.

21.03.2023
6:06
gdzie obejrzec terrifier 2
REKLAMA

Trzymaj nerwy na wodzy i żołądek: ten gorefest jest zbyt dobry, by zemdleć podczas oglądania - zaczyna recenzję "Terrifier 2. Masakra w Święta" dziennikarz The Guardian. Informacje o filmie z gatunku gore, który skupia się na uwypukleniu drastycznej przemocy i scen wywołujących obrzydzenie, dotyczyły właściwie głównie tego, że widzowie mdleli i wymiotowali na seansie, a na jeden została podobno wezwana karetka.

REKLAMA

"Terrifier 2. Masakra w Święta", sequel filmu "Terrifier", tym razem skupia się na nastoletnim rodzeństwie - Siennie i Jonathanie. Stają się oni kolejną ofiarą klauna, który powrócił z zaświatów za sprawą tajemniczej i mrocznej siły, by urządzić na ziemi kolejną krwawą masakrę, a po drodze w sposób brutalny i drastyczny zabijać swoje kolejne ofiary. Okazuje się, że w czasie, gdy klaun Art ponownie wraca do gry, Sienna i Jonathan odkrywają rodzinną tajemnicę, która może być ich jedyną szansą, aby przetrwać krwawe igrzyska czarno-białego mima.

Gdzie obejrzeć "Terrifier 2. Masakra w święta"? Polsat Box Go i inne serwisy.

"Terrifier 2. Masakra w Święta" dostępny jest na Cineman, Rakuten TV, Player, Polsat Box Go i Canal+. Natomiast jeśli macie do nadrobienia jeszcze pierwszą część, "Terrifier" dostępny jest na Apple TV+.

REKLAMA

Premiera filmu "Terrifier 3" zaplanowana jest na 2024 rok.

Zwiastun filmu "Terrifier 2. Masakra w Święta" (2022)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA