REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Tęsknisz za Harrym Potterem? Joanne Rowling szykuje świąteczny prezent

Nie ma chyba osoby, która po przeczytaniu siedmioksięgu o Harrym Potterze nie marzyłaby o możliwości powrotu do tego magicznego świata. J. K. Rowling pozostaje jednak nieugięta w tej kwestii i o ewentualnej nowej części przygód czarodzieja z blizną na czole ani widu, ani słychu. Autorka nie zapomina jednak o Potteromaniakach i z okazji świąt przygotowuje pewną niespodziankę. 

06.12.2014
12:11
Tęsknisz za Harrym Potterem? Joanne Rowling szykuje świąteczny prezent
REKLAMA

Owa niespodzianka, to 12 opowiadań, których akcja osadzona będzie w świecie znanym z serii "Harry Potter". Pierwsze z nich wyląduje na stronie Pottermore już za tydzień, 12 grudnia o godzinie 14:00 naszego czasu. Następne mają ukazywać się każdego kolejnego dnia, aż do przedednia Wigilii Bożego Narodzenia. Nie wiadomo na razie jakim postaciom będą poświęcone, ani w jakim okresie będzie rozgrywać się ich akcja. Wieść niesie, że bohaterem jednego z opowiadań ma być Draco Malfoy.

harry potter j k rowling
REKLAMA

Wszystkie poprzednie krótkie formy literackie poświęcone Harry'emu Potterowie autorstwa J.K. Rowling możecie znaleźć tutaj (wymagana rejestracja). Zdecydowana większość z nich doczekała się tłumaczenia na język polski, które dostępne są tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA