REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wiz Khalifa, rapsy, zioło i internetowy viral. Netflix organizuje The After Party - zwiastun

Netflix organizuje The After Party. Nowy film opowie historię aspirującego rapera, który dostaje od życia ostatnią szansę na zaistnienie w środowisku. Zaraz po tym, jak zwymiotował na znanego muzyka.

07.08.2018
16:19
the after party netflix film 1
REKLAMA
REKLAMA

W bibliotece serwisu Netflix jeszcze w tym miesiącu pojawi się zupełnie nowy film. Tym razem nie będzie to widowisko z gatunku science-fiction, których ostatnio dostaliśmy na pęczki, ale komedia o perypetiach młodego człowieka, który pragnie zostać raperem.

Nowy trailer bardzo dokładnie kreśli fabułę The After Party od serwisu Netflix.

Główny bohater, czyli Owen, marzy o zostaniu profesjonalnym raperem. Naprzykrza się ludziom z branży na tyle długo, że wreszcie w oparach spalonej marihuany dostaje od życia szansę. Wreszcie może zaśpiewać przed całkiem sporą publicznością na imprezie, którą odwiedził grany przez samego siebie Wiz Khalifa. I oczywiście szybko wszystko idzie nie tak.

Młody człowiek, w wyniku spożycia zbyt dużej ilości narkotyków, dostaje na scenie zapaści. Jakby tego było mało, wymiotuje na publikę. The After Party rozgrywa się współcześnie, więc jego wypadek przy pracy został zarejestrowany telefonem komórkowym. Od razu staje się internetowym memem. Bohater jest przekonany, że to koniec jego marzeń.

the after party netflix film 2 class="wp-image-189982"

Owen trafia jednak dzięki pomocy Jeffa, swojego przyjaciela i menedżera, na największe after party w historii after party. To jego kolejna szansa od życia. Na tej zwariowanej imprezie, która ma przejść do legendy, gdzie pojawili się najznamienitsi raperzy, ponownie ma szansę na pokazanie swojego talentu producentom.

The After Party trafi do serwisu Netflix 24 sierpnia.

REKLAMA

Głównego bohatera w filmie sportretuje raper Kyle. Film z jego udziałem dla Netfliksa wyreżyserował i napisał Ian Edelman, który wcześniej stworzył How To Make It in America.

W filmie pojawi się wielu znanych prawdziwych muzyków, nie tylko Wiz Khalifa. The After Party zaszczycili swoją obecnością też French Montana, Pusha-T, Jadakiss, Desiigner i DJ Khaled.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA