REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

The Beatles odwiedzą nas w Wigilię. Hity kultowego zespołu w końcu dostępne w streamingu

Tak, Święta Bożego Narodzenia będziemy mogli spędzić w towarzystwie czterech gwiazd, Johna Lennona, Ringo Stara, Paula McCartneya i George'a Harrisona. Niezapomniane i wciąż aktualne kawałki zespołu The Beatles trafią do serwisów streamingowych, takich jak między innymi Apple Music i Spotify już w Wigilię.

23.12.2015
10:16
The Beatles odwiedzą nas w Wigilię. Hity kultowego zespołu w końcu dostępne w streamingu
REKLAMA
REKLAMA

Do tej pory płyty zespołu, który szturmem zdobył młodą publikę w latach 60. ubiegłego wieku, nie były dostępne na tego typu platformach. Już za chwilę ma się to zmienić i trzeba przyznać, że to po prostu świetna wiadomość. Muzyka The Beatles się nie starzeje i co jakiś czas uwielbiam do niej wracać. Teraz będę mogła słuchać jej nie tylko z płyt czy pojedynczych utworów w serwisie YouTube, ale legalnie w ofercie serwisów streamingowych. Nie ma co, to doskonały prezent na te Święta!

REKLAMA

Brytyjski zespół The Beatles na swoim koncie ma dwanaście albumów. W ciągu dziesięciu lat swojej kariery muzycznej nagrali mnóstwo utworów, które do dziś są wielkimi hitami, jak na przykład Help!, Yellow Submarine czy Let It Be. Mimo że ich kariera jako grupy muzycznej trwała stosunkowo niedługo, pozostaną jednym z najważniejszych zespołów XX wieku, który zmienił myślenie o muzyce i był powiewem świeżości w latach 60. ubiegłego stulecia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA