REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Już jest! Nowa płyta The Chemical Brothers dostępna w serwisach streamingowych

The Chemical Brothers to dwuosobowa angielska grupa, która powstała ponad 20 lat temu, bo w 1992 roku. Zespół na swoim koncie ma ponad dziesięć albumów, a ostatni z nich, "Born In The Echoes" swoją premierę ma dzisiaj, 17 lipca 2015 roku.

17.07.2015
15:57
Już jest! Nowa płyta The Chemical Brothers dostępna w serwisach stremingowych
REKLAMA
REKLAMA
born in the echoes

W serwisach streamingowych album pojawił się dzisiaj. Dostępne są jego dwie wersje: ta, na której znajduje się jedenaście kawałków i "Deluxe Edition", na której dostępne są dodatkowe cztery utwory. Muzyka, którą tworzą The Chemical Brothers to mieszanka elektroniki, trip-hopu, house, big beatu, trance i techno. Na nowej płycie grupy, "Born In The Echoes" znajduje się numer Go, będący pierwszym singlem, który zapowiadał najnowszy krążek.

Utwór doczekał się już ponad 4 milionów odsłuchań w serwisie streamingowym Spotify, co sprawiło, że znalazł się na czwartym miejscu w pierwszej piątce najczęściej słuchanych kawałków The Chemical Brothers.

Na płycie znajdują się też inne numery. Te, które zasługują na największe uznanie to, oprócz Go, Under Leon Nights, I'll See You There, Born In The Echoes. Niestety, żadnemu z nich nie udało się być lepszym od słynnego numeru Galvanize, który słyszał chyba każdy i który jest najpopularniejszym kawałkiem autorstwa angielskiego zespołu.

REKLAMA

The Chemical Brothers w tym roku wystąpili w Polsce na Orange Warsaw Festival. Ten koncert nie był pierwszym jaki zagrali w naszym kraju.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA