REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Zmiana na brytyjskim tronie w 3. sezonie The Crown. Olivia Colman jako Elżbieta II

Brytyjska korona przechodzi w nowe ręce. Netflix udostępnił pierwsze zdjęcie z 3. sezonu The Crown. Widzimy na nim Olivię Colman, która zastąpiła Claire Foy w roli królowej Elżbiety II.

16.07.2018
13:09
The Crown netflix
REKLAMA
REKLAMA

The Crown od Netfliksa ukazuje fabularyzowaną historię życia Elżbiety II. Już w dwóch pierwszych sezonach oglądaliśmy losy królowej na przestrzeni kilkunastu lat. Serial towarzyszy monarchini od momentu ślubu z Filipem do narodzin księcia Andrzeja. To jednak nie koniec produkcji, bo do zekranizowania jest jeszcze kilka dekad życia Elżbiety.

Oczywistym faktem jest, że z czasem będziemy oglądać coraz to starszych bohaterów. Twórcy nie zdecydowali się jednak na charakteryzację czy komputerowe postarzenie aktorów. Zamiast tego sięgnęli po nową obsadę, którą zobaczymy w 3. sezonie The Crown. Pierwsze efekty możemy podziwiać już teraz.

Netflix udostępnił zdjęcie Olivii Colman jako Elżbiety II.

Aktorkę będziemy oglądać w dwóch kolejnych sezonach The Crown. Colman przejęła pałeczkę po Claire Foy, która wcielała się w królową w dotychczasowych seriach. Oczekiwania wobec nowej odtwórczyni są spore, bo Foy była powszechnie chwalona za swoją rolę, która przyniosła jej zresztą szereg nagród.

The Crown Olivia Colman class="wp-image-182791"

Patrząc na opublikowaną fotografię można być jednak dobrej myśli. Z tego profilu Colman mocno przypomina prawdziwą Elżbietę II. Pamiętając także jej świetną rolę w Nocnym recepcjoniście, warto dać aktorce kredyt zaufania.

To tyczy się zresztą całej nowej obsady The Crown.

W roli księcia Filipa zobaczymy teraz Tobiasa Menziesa, znanego z Gry o tron czy Outlandera. W Małgorzatę wcieli się natomiast Helena Bonham Carter, a w Antony’ego Armstronga-Jonesa, czyli męża księżniczki, wcieli się Ben Daniels. Ponadto na ekranie zobaczymy także nowe postaci; mówi się o dodaniu do scenariusza księżnej Diany czy Margaret Thatcher. W nowych odcinkach będziemy mogli oglądać także istotne wydarzenia z życia publicznego Wielkiej Brytanii, takie jak pojawienie się The Beatles czy zwycięstwo Anglii w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 1966.

REKLAMA

Nie wiadomo jeszcze, kiedy można spodziewać się premiery 3. sezonu The Crown.

Poprzednie odsłony można obejrzeć na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA