REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Nowy sezon „The Crown” pojawi się na Netfliksie jeszcze w tym roku. Poznaliśmy datę premiery

Netflix ogłosił datę premiery 3. sezonu serialu „The Crown”. W produkcji zobaczymy m.in. Olivię Colman oraz Tobiasa Menziesa. 

05.08.2019
17:48
The Crown sezon 3 - Olivia Colman
REKLAMA
REKLAMA

Produkcja Petera Morgana, która zadebiutowała na platformie Netflix w 2016 roku, spotkała się z wielkim zainteresowaniem widzów i krytyków, którzy w szczególności chwalili Claire Foy za intrygujący portret królowej Elżbiety II. Aktorka zapowiadała jednak, że idea serialu od początku była taka, że w kolejnych seriach nowe osoby wcielać się będą w słynne postaci.

W 3. serii, która opowiadać będzie o latach 1964-1972, zobaczymy Olivię Colman jako królową Elżbietę II, Tobiasa Menziesa jako księcia Filipa i Helenę Bonham Carter jako księżniczkę Małgorzatę.

Nowe odcinki, których premiera zapowiedziana została właśnie na 17 listopada, mają przybliżyć kolejne ważne wydarzenia w życiu rodziny królewskiej.

Wiemy na pewno, że w nowej serii będziemy świadkami początków romansu księżniczki Małgorzaty Windsor z Roddym Llewellynem, a także rosnącą popularność Margaret Thatcher. Wedle pierwszych informacji, w zamówionym już 4. sezonie serialu w rolę Thatcher wcieli się Gillian Anderson.

REKLAMA

Dwa sezony serialu „The Crown” są już dostępne na platformie Netflix. Trzeci zadebiutuje 17 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA