REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Mamy pierwszy, zagadkowy plakat z The Dark Tower - adaptacji Mrocznej Wieży Stephena Kinga

Stephen King, autor książkowego pierwowzoru Mrocznej Wieży, opublikował pierwszy plakat The Dark Tower. Jeśli przyjrzycie się wystarczająco mocno zobaczycie tytułową Mroczną Wieżę.

20.03.2017
9:47
Plakat filmu Mroczna Wieża na podstawie książki Stephena Kinga
REKLAMA
REKLAMA

Film trafi do kin już tego lata, a dokładnie 28 lipca, ale dopiero teraz zaczynamy dostawać pierwsze przecieki z planu.

Oto pierwszy plakat The Dark Tower ze światem do góry nogami:

[photo-box id="81871" tytul="Pierwszy plakat The Dark Tower" opis="Na górze Człowiek w czerni, a na dole Rewolwerowiec i Jake Chambers"]

Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że akcja filmu będzie osadzona w Nowym Jorku, to - zgodnie z interpretacją serwisu Slashfilm - plakat najpewniej przedstawia zniszczone miasto Lud pojawiające się w trzeciej części książkowego pierwowzoru.

Na dole widzimy Rolanda Deschaina (Idris Elba), ostatniego żyjącego członka bractwa "rewolwerowców" wraz z Jakiem Chambersem, jego duchowym synem, w którego wciela się Tom Taylor. Na górze zaś znajduje się Matthew McConaugheya w roli Człowieka w Czerni.

REKLAMA

Człowiek w Czerni posiadł tajemnicę Mrocznej Wieży, do której chce się dostać dwójka bohaterów z dołu plakatu, aby ocalić walący się w gruzy świat.

Mroczna Wieża to centrum wszystkich światów. A gdzie jest na plakacie? Tworzą ją kontury budynków - Mroczna Wieża jest niewidoczna.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA