REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

The Defenders dostało masę kapitalnych zdjęć. Na jednym z nich jest… Sigourney Weaver

To żadna tajemnica, że Sigourney Weaver dołączyła do obsady The Defenders. Chociaż wciąż nie wiemy, w kogo wcieli się doświadczona aktorka, możemy zobaczyć ją na pierwszych zdjęciach.

13.01.2017
20:30
The Defenders - wysyp zdjęć z planu telewizyjnej superprodukcji
REKLAMA
REKLAMA

Na nich Sigourney Weaver wygląda zadziwiająco… klasycznie. Nie wiem, czego spodziewałem się po głównej przeciwniczce bohaterów Netfliksa. Z tyłu głowy liczyłem jednak na bardziej wyszukaną i fantastyczną kreację. Być może wspartą komputerowymi efektami specjalnymi.

Producenci w Netfliksie stąpają jednak twardo po ziemi, dając aktorce kreację z krwi i kości. Realistyczną oraz autentyczną. Niczym Kingpin z Daredevila lub Cottonmouth w serialu Luke Cage. Sigourney wygląda jak kobieta wpływowa, inteligentna, zapewne bezwzględna i doświadczona w knowaniach. Będąca u szczytu władzy, z wieloma instrumentami, którymi może utrudnić życie bohaterom.

Swoje promocyjne zdjęcia dostali również członkowie grupy The Defenders.

„Telewizyjni Avengersi” pozują na tle Nowego Jorku. Tak jak w przypadku poprzednich seriali Netfliksa na licencji Marvela, również tym razem Wielkie Jabłko zostanie głównym teatrem działań. Amerykańska aglomeracja nie ma chwili wytchnienia. Najpierw atak kosmitów w Avengers. Potem inwazja zamaskowanych ninja z Daredevila. Teraz Sigourney Weaver i jej knowania…

 class="wp-image-78371"
 class="wp-image-78369"
 class="wp-image-78368"
 class="wp-image-78367"
 class="wp-image-78366"
 class="wp-image-78365"
 class="wp-image-78364"
 class="wp-image-78363"

W skład grupy The Defenders wejdzie Daredevil, Luke Cage, Jessica Jones oraz Iron Fist. Nim serial dojdzie do skutku, wcześniej zobaczymy pierwszy sezon produkcji poświęconej temu ostatniemu z herosów.

REKLAMA

W obsadzie The Defenders gościnnie pojawi się również Punisher, Misty Knight, Stick, Elektra, Foggy Nelson, Karen Page, Trish Walker oraz uwielbiana przez fanów Claire Temple. Będziemy mieli prawdziwy wyspy drugoplanowych postaci znanych z wcześniejszych seriali Netfliksa.

Światowa premiera The Defenders na platfomie Netflix odbędzie się już w lipcu 2017 roku

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA