REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy zwiastun The Defenders zdradza, z kim walczą obrońcy Nowego Jorku. Premiera już za miesiąc!

Nie spodziewałem się, że ten czas tak szybko minie. Premiera The Defenders będzie miała miejsce już za miesiąc! Z okazji imprezy Comic Con w San Diego Netflix pochwalił się nowym zwiastunem.

22.07.2017
16:50
Nowy zwiastun The Defenders - oto z kim walczą obrońcy Nowego Jorku
REKLAMA
REKLAMA

To najdłuższy dotychczas opublikowany materiał reklamowy serialu The Defenders. Klip daje posmak atmosfery, jaka będzie panować w niecodziennej drużynie bohaterów o nadprzyrodzonych zdolnościach. Mówiąc oględnie, herosi początkowo raczej nie będą za sobą przepadać. Co ciekawe, największą wolę współpracy wykazuje Iron Fist - ten sam, który w solowym serialu miał wielkie problemy z działaniem w drużynie oraz poleganiem na innych. Ciekawe, czy to fabularne niedopatrzenie, czy też może świadome rozwinięcie tej postaci przez scenarzystów.

Zwiastun The Defenders pokazuje również, z kim zmierzą się obrońcy Nowego Jorku.

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage oraz Iron Fist zmierzą się z Elektrą, która ma za sobą potężny rytuał wykorzystujący mroczną magię mistycznej organizacji The Hand. Wciąż niejasna jest rola Sigourney Weaver. Kobieta zdecydowanie posiada odmienne interesy od herosów i stoi po przeciwnej stronie barykady. Jednak nie wydaje mi się, aby producenci Netfliksa stworzyli z Weaver typowego szwarccharaktera. Takiego, którego trzeba pokonać w walce, używając brutalnej siły pięści oraz kopniaków.

REKLAMA

Co najlepsze, The Defenders zadebiutuje już za miesiąc!

Premiera serialu została zaplanowana na 18 sierpnia 2017 roku. Wtedy też na platformie Netflix pojawi się wszystkie osiem odcinków produkcji. Nie wątpię, że część widzów pochłonie je jeden za drugim, w ciągu zaledwie 24 godzin.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA