REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

A więc tak wygląda najgorszy film świata. The Disaster Artist – pierwszy zwiastun

The Disaster Artist to film o… zupełnie innym filmie. Tak kiepskim i tak źle ocenianym, że aż uwielbianym. Mowa tu oczywiście o produkcji The Room, którą w nadchodzącym filmie poznamy od zupełnie innej strony.

18.07.2017
18:02
The Disaster Artist zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Część z was na pewno kojarzy The Room, a więc film, który przez entuzjastów kina zgodnie jest uważany za „najgorszy film na świecie”. James Franco postanowił stworzyć komedię, która zarazem byłaby paradokumentem opisującym kulisy powstawania omawianej produkcji. Tak powstał The Disaster Artist, który już był wyświetlany na paru festiwalach – w tym na SXSW – gdzie zdobył bardzo wysokie noty.

My jeszcze, jak nietrudno się domyślić, tego filmu nie widzieliśmy. Mieliśmy okazję jednak zapoznać się już ze zwiastunem, który teraz i wam polecamy. Bo wygląda na to, że James Franco – który zarówno podjął się reżyserii jak i roli głównej w The Disaster Artist – wspiął się na wyżyny satyry i ironii.

Najzabawniejsze w The Disaster Artist ma być to, że to wszystko prawda.

REKLAMA

Scenariusz filmu powstał na bazie książki The Room, napisanej przez Grega Sestero, aktora. The Disaster Artist dokumentuje zarówno wydarzenia, które prowadziły do nakręcenia filmu, jak i samą jego produkcję. W filmie u boku Franco zobaczymy też Setha Rogena, który odgrywa rolę Sandy’ego Schklaira, scenarzysty The Room. Ten prawie porzucił prace nad produkcją już podczas realizacji filmu.

The Disaster Artist, niestety, nie ma jeszcze wyznaczonej polskiej daty premiery. W amerykańskich filmach pojawi się w grudniu. Oprócz Franco i Rogena zagrają w nim również Dave Franco, Alison Brie, Zac Efron, Josh Hutcherson, Jacki Weaver, Ari Graynor i Jason Mantzoukas.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA