REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jest już pierwsza reklama The Emoji Movie. Animację promuje emitikona „meh”

The Emoji Movie to nadchodząca animacja Sony Pictures. Wytwórnia dotychczas nie miała szczęścia w obszarze gier, programów i technologii, dając nam przeciętne Ghostbusters oraz fatalne Pixels.

21.12.2016
11:24
Jest już pierwsza reklama The Emoji Movie
REKLAMA
REKLAMA

Okropne Pixels do teraz śni mi się po nocach. Nie miałem względem tego filmu żadnych oczekiwań, a i tak wychodziłem z kina mocno rozczarowany. Być kolejny odważny projekt ze świata technologii, gier i programów - The Emoji Movie - okaże się większym sukcesem.

Jednego producentom The Emoji Movie nie można odmówić - dystansu.

Spot reklamowy, w którym do obejrzenia filmu zachęca nas zrezygnowana, pozbawiona radości życia emotikona „meh” to zaskakująco zabawny pomysł. Spodziewałem się, że ikony służące do prostej komunikacji obrazkowej będę wykonane znacznie gorzej. W bardziej bajkowym stylu, z uśmiechami od ucha do ucha oraz gigantycznymi, błyszczącymi oczami.

REKLAMA

Pierwsza reklama The Emoji Movie pozwala również na moment zajrzeć wgłąb smartfonu, w którym znajdują się inne emotikony. Chociaż żyją w małych „celach” klawiatury dotykowej, emoji bez problemu mogą ze sobą rozmawiać. Widzimy to na przykładzie ikonki „poop”, która okazuje się… zadziwiająco szarmancka.

The Emoji Movie zadebiutuje dopiero w sierpniu 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA