REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wspaniały sir Patrick Stewart zagra kupę. A konkretniej, emotkę-kupę

Cudowny aktor, niepowtarzalna postać i głos. Moje dzieciństwo, kapitan Picard. No cóż, następna rola mojego bohatera to film zapowiadający się na żenadę roku. Patrick Stewart zagra bowiem emotkę symbolizującą kupę. Nie żartuję.

19.01.2017
11:43
Emoji sir Patrick Stewart
REKLAMA
REKLAMA

Chciałbym napisać, że sir Patrick Stewart to wybitny aktor, ale trudno mi stwierdzić, czy przemawiałaby przeze mnie trzeźwa ocena jego dorobku, czy też sentyment do postaci Jeana-Luca Picarda ze Star Treka.

Jeżeli nawet zgodzimy się, że to aktor jednej roli (choć możemy go podziwiać w innych filmach i serialach, a także na deskach teatru), to chyba zgodzimy się również, że jego interpretacja postaci kapitana Enterprise była bezbłędna i za jego zasługą stała się wręcz ikoniczna.

Dlatego też czytając poranne wiadomości, trudno mi było uwierzyć w jego najnowszą kreację. Sir Patrick Stewart użyczy swojego głosu emotikonce w filmie animowanym o tychże emotkach. Co więcej, wcieli się w rolę emotki symbolizującej... kał.

sir Patrick Stewart Emoji class="wp-image-78625"

Łudzę się, że to przejaw dystansu do siebie.

Choć w duchu jestem przekonany, że jednak przemówiły do niego względy finansowe. Legendarny aktor zagra bowiem w filmie, który już teraz zapowiada się na najbardziej żenującą animację ostatnich lat. Bez pomysłu, żerującym na fenomenie sieci społecznościowych.

Zresztą, nawet zwiastun tego filmu jest totalnie pozbawiony entuzjazmu. Tak, wiem, to było zamierzone. Ale obawiam się, że też prorocze.

REKLAMA

Emoji oczywiście obejrzę i podzielę się wrażeniami. Obiecuję, że zachowam otwarty umysł. Wypieram jednak z niego fakt, że sir Patrick Stewart w tym uczestniczy. Nie mówmy o tym więcej. Proszę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA