REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wraca najlepszy serial science fiction na Netfliksie. Mamy zwiastun trzeciego sezonu The Expanse

Jeżeli jesteście abonentami Netfliksa i szukacie na tej platformie dobrego serialu sci-fi, to… nie, nie jest to Altered Carbon. Naprawdę rewelacyjna produkcja w klimatach fantastyki naukowej to The Expanse, które niebawem startuje z trzecim sezonem.

26.02.2018
17:12
The Expanse - najlepszy serial sci-fi na Netfliksie doczeka się nowej serii
REKLAMA
REKLAMA

The Expanse jest serialem produkowanym przez stację SyFy. Prawa do dystrybucji programu na terenie Polski na m. in. Netflix. Dzięki temu rewelacyjne telewizyjne widowisko znajduje się w ofercie platformy VoD czerwonych. Zarówno pierwszy, jak i drugi sezon możecie tam obejrzeć chociażby teraz.

Produkcja SyFy pokazuje wizję przyszłości, w której ludzkość skolonizowała Układ Słoneczny. Nasz gatunek staje przed zupełnie nowym wyzwaniem, jakim jest wspólna i pokojowa koegzystencja między mieszkańcami Ziemi, Marsa oraz pasu asteroid sięgającego aż po Jowisz. Pomimo futurystycznej oprawy, The Expanse bardzo dobrze gra politycznymi oraz socjologicznymi nutami, czym zyskuje na realizmie oraz unikalności.

Trzeci sezon The Expanse zadebiutuje już 11 kwietnia 2018 r.

Oczywiście serial najpierw pojawi się w programie stacji SyFy. Wciąż nie wiemy, kiedy trzeci sezon trafi do biblioteki polskiego Netfliksa. Poinformujemy was o tym niezwłocznie, gdy taka informacja trafi do naszej wiadomości. W międzyczasie polecamy zapoznać się z mocno enigmatycznym zwiastunem trzeciej serii, który pokazuje fragmenty nowego sezonu:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA