REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„The Expanse” dostało drugie życie dzięki Amazonowi. Zobacz pierwszy zwiastun 4. sezonu serialu

The Expanse” z nowym zwiastunem. Serial science-fiction po kasacji przez amerykańską stację Syfy, trafił pod strzechę Amazon Prime Video, a nowy, 4. sezon ma być pierwszym, prezentowanym przez platformę streamingową.

21.07.2019
10:45
The Expanse - kadr z serialu Amazon Prime
REKLAMA
REKLAMA

Comic-Con w pełni. Od czwartku zalewają nas nowe wiadomości, zwiastuny, czy doniesienia z obleganych paneli dyskusyjnych, dotyczących głośnych seriali telewizyjnych czy nadchodzących premier kinowych. Jedną z nich są nowe informacje o serialu science-fiction, „The Expanse”.

Serial stworzony przez Marka Fergusa i Hawka Ostby’ego na podstawie serii powieści Jamesa S.A Coreya dla amerykańskiej stacji Syfy zadebiutował na antenie na początku 2016 roku. Produkcja science-fiction przypadła do gustu krytykom oraz widowni i doczekała się trzech sezonów. Potem, w maju zeszłego roku, nagle została skasowana.

Wierni fani produkcji nie zamierzali się jednak poddać i wystosowali specjalną petycję o wznowienie serialu. Na petycję odpowiedziało Amazon Prime Video, które odkupiło prawa do produkcji i rozpoczęło prace nad nowym, 4. sezonem.

Nowa seria ma posiadać dziesięć odcinków (o trzy mniej niż wszystkie poprzednie), a na ekranie zobaczyzmy nie tylko większość aktorów, wcielających się w najważniejsze postaci, ale i zupełnie nowe twarze (w tym aktora Burna Gormana, który ma wcielić się w postać Adolphusa Murtry’ego).

Teraz, w trakcie trwającego właśnie San Diego Comic-Conu zaprezentowano pierwsze materiały promocyjne, związane z nadchodzącą produkcją. Dostaliśmy pierwszy oficjalny plakat, a także świeżutki zwiastun.

The Expanse – zwiastun 4. sezonu:

REKLAMANowe odcinki mają pojawić się na Amazon Prime Video już 13 grudnia 2019 roku . Na razie dostępne są tam pozostałe trzy sezony.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA