REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwszy zwiastun "The Finest Hours" od Disneya wygląda znakomicie

Świetna obsada, niezły reżyser i fascynująca historia. „The Finest Hours” już od dawna zapowiadał się ciekawie, a pierwszy, udostępniony w Sieci zwiastun, tylko to potwierdza.

09.07.2015
11:01
Pierwszy zwiastun The Finest Hours od Disneya wygląda znakomicie
REKLAMA
REKLAMA

„The Finest Hours” to produkcja Disneya, która opowiadać będzie o wydarzeniach, które rozegrały się w 1952 roku u wybrzeża Cape Cod. Fatalne warunki pogodowe doprowadziły do wyjątkowo groźnych awarii dwóch tankowców, którym groziło zatopienie. Mimo ogromnego niebezpieczeństwa, na pomoc załogom obu okrętów wyruszyła straż przybrzeżna.

„The Finest Hours” będzie thrillerem, w obsadzie którego znaleźli się między innymi Chris Pine, Casey Affleck, Ben Foster oraz Eric Bana. Widowisko wyreżyseruje Craig Gillespie, którego wcześniejsze filmy – między innymi "Miłość Larsa" i "Postrach nocy" - choć nie zyskały wielkiego rozgłosu, zostały dobrze przyjęte przez krytykę. Scenariusz powstał na podstawie książki autorstwa Michaela Tougiasa i Caseya Shermana.

Zwiastun obiecuje trzymający w napięciu, dynamiczny i efektowny film, podczas którego trudno będzie choćby o minutę nudy. I oby taki okazał się w rzeczywistości. Premiera odbędzie się na przełomie stycznia i lutego 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA