REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Sean Penn wyląduje na Marsie. Sprawdź zwiastun nowego serialu The First

Podbój kosmosu wciąż jest jednym z niespełnionych marzeń ludzkości. Wyrazem tej potrzeby jest nowy serial produkcji Hulu, w którym poznamy przygotowania pierwszej załogi wyruszającej na Marsa. Dowódcę wyprawy zagra sam Sean Penn, a The First ma również pokazać koszt, z jakim wiążą się wyprawy kosmiczne. Właśnie opublikowano pierwszy zwiastun.

25.07.2018
21:27
Sean Penn wyląduje na Marsie w nowym serialu Hulu. The First – zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Według wielu ekspertów loty załogowe są niewspółmiernie kosztowne do uzyskanych korzyści. A mimo to ludzie wciąż marzą o podboju innych planet, przede wszystkim Marsa. Najbliższa Ziemi planeta stanowiła niejednokrotnie również scenę dla wielu dzieł kultury (ostatnio choćby w Marsjaninie Ridleya Scotta).

Nowy serial Hulu pokaże jednak podbój Marsa od innej, bardziej ludzkiej strony. W The First poznamy zmagania, ograniczenia i trudności związane z przygotowaniem takiej wyprawy. Produkcja pokaże jak trudno poradzić sobie z losem wyrwanego z własnej planety astronauty, a tym bardziej członka jego rodziny.

 class="wp-image-186364"

Jak wskazuje pierwszy opublikowany trailer, po The First możemy się spodziewać bardziej melodramatu niż opowieści o twardych facetach.

Można mieć jednak nadzieję, że przygotowania do lotu zostaną pokazane z dużym realizmem i nastawieniem na szczegóły. W zwiastunie doczekaliśmy się kilku ujęć, które pokazują fizyczne i psychiczne wyzwania stojące przed załogą. Realistyczne podejście zdaje się także sugerować osoba Beau Willimona, który jest pomysłodawcą produkcji, a wcześniej stał za powstaniem House of Cards. Willimon nie ukrywa, że bardzo cieszy go perspektywa pracy z Seanem Pennem:

Mam ogromny szacunek dla niezwykłego talentu Seana. Jego podejście do pracy jest zawsze na najwyższym poziomie. Czuję się niezwykle szczęśliwy, że mogę współpracować z artystą tego kalibru.

REKLAMA

W The First oprócz Penna zagrają także Natascha McElhone, LisaGay Hamilton, Hannah Ware, Keiko Agena, Rey Lucas, James Ransone, Anna Jacoby-Heron, Brian Lee Franklin i Oded Fehr.

Wszystkie odcinki The First pojawią się 14 września na platformie Hulu. Nie wiadomo, czy serial będzie dostępny w Polsce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA