REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zgadnijcie, kto będzie nowym Flashem w popularnym serialu CW

Trzeci sezon serialu "The Flash" będzie skupiał się wokół podróży w czasie i zmiany biegu historii przez głównego bohatera. Na skutek jego działań, w mieście pojawią się nowi speedsterzy.

13.07.2016
10:26
The Flash - oto zupełnie nowy Kid Flash trzeciego sezonu
REKLAMA
REKLAMA

W końcówce drugiego sezonu "The Flash", główny bohater buntuje się wobec otaczającej go rzeczywistości. Barry Allen decyduje się wykorzystać swoje nadprzyrodzone moce, aby zmienić linię czasową. Flash cofa się w przeszłość i ratuję własną matkę, zupełnie zmieniając teraźniejszość.

Dzięki interwencji zamaskowanego herosa, historia została napisana na nowo. Wielu bohaterów stało się złoczyńcami, z kolei wielu złoczyńców to teraz wzorowi obrońcy uciśnionych. Barry Allen musi zmierzyć się z zupełnie nową rzeczywistością, którą sam stworzył. Rzeczywistością niezwykle ciekawą, bawiącą się schematami oraz postaciami.

W nowej historii pojawi się nowy Flash.

Żółty kostium zostanie założony przez czarnoskórego Wally’ego Westa. To postać doskonale znana fanom serialu, która dotychczas nie posiadała żadnych nadprzyrodzonych zdolności. Wally to przybrany brat głównego bohatera. Do tego miłośnik szybkich samochodów i lekkomyślnej walki z przestępczością.

Na skutek działania czerwonego Flasha, Wally West również otrzyma moc błyskawicznego poruszania się. Wciąż jednak nie wiadomo, czy Wally zastąpi Barry’ego Allena na kilka odcinków, czy też może obaj herosi od samego początku będą ze sobą współpracować, jako Flash i Kid Flash.

the flash kid flash wally west 1 class="wp-image-71882"
the flash kid flash wally west 2 class="wp-image-71883"

Żółty Flash to nie jedyny speedster, jaki pojawił się w serialowym uniwersum.

REKLAMA

Osób z możliwością niesamowicie szybkiego podróżowania jest znacznie, znacznie więcej. Poza Flashem (Barry Allen) i żółtym Flashem (Wally West) w serialu pojawili się już Zoom, Jay Garrick oraz Reverse Flash. W przyszłości zapewne doczekamy się również zamaskowanej Jesse Quick - córki Harrisona Welsa z drugiego sezonu.

Wzorem "Arrow", serial "The Flash" systematycznie powiększa obsadę o kolejnych herosów. Telewizyjne uniwersum CW rośnie w oczach, pomimo odczuwalnego obniżenia jakości nowych sezonów kluczowych seriali na komiksowej licencji DC.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA