REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Stary Luke, „ten zły”, kapitan Phasma – wysyp zdjęć ze „Star Wars: Episode VII”

Do sieci trafiła kolejna porcja zdjęć z nadchodzącego „Star Wars: Episode VII: The Force Awakens”. Większość z nich pochodzi z magazynu Entertainment Weekly, ale najbardziej sentymentalne z nich trafiło do Internetu w inny sposób. Mowa o starszym, brodatym Skywalkerze.

14.08.2015
9:30
Stary Luke i inni – wysyp zdjęć ze „Star Wars: Episode VII”
REKLAMA
REKLAMA

To nie pierwszy raz, kiedy zagraniczny periodyk Entertainment Weekly może pochwalić się zdjęciami na wyłączność pochodzącymi z planu najnowszych „Gwiezdnych Wojen”. Dopóki zdjęcia w wysokiej rozdzielczości trafiają do sieci, naprawdę nie mam nic przeciwko. Poniższa galeria sprawia, że jestem coraz bardziej spokojny o jakość „Star Wars: Episode VII: The Force Awakens”. Reżyser J.J. Abrams kupił mnie swoją wizją.

star wars the force awakens kylo ren

Kylo Ren – „ten zły” w nowych Gwiezdnych Wojnach. Mężczyzna jest zafascynowany Sithami, szczególnie Darth Vaderem. Najprawdopodobniej kolekcjonuje artefakty związane z ciemną stroną mocy. Sam zbudował charakterystyczny miecz świetlny z laserowym jelcem. Co ciekawe, zdaniem twórców Kylo Ren nie widzi siebie jako złego, a raczej bohatera. Coś czuję, że wisi nam w powietrzu historia o odkupieniu.

star wars the force awakens kapitan phasma

Captain Phasma – zwyciężczyni nagrody na najgłupszą nazwę nowego bohatera „The Force Awakens”. Przy okazji pierwsza kobieta, jaką zobaczymy w stroju szturmowca. Najwyraźniej bardzo ważna postać w szeregach Imperium, o czym świadczy specjalny kolor zbroi oraz doczepiana do niej peleryna. Boba Fett 2.0?

star wars the force awakens hux

Generał Hux – jeden z dowódców resztek Imperium. Mówi się, że odpowiada za pilnowanie strategicznej, niezwykle istotnej placówki będącej czymś na kształt kosmicznej stacji. Dodajmy do tego niesamowity strój, który bardziej niż kiedykolwiek kojarzy imperialnych z nazistami należącymi do SS.

star wars the force awakens finn 1
star wars the force awakens finn
star wars the force awakens finn 2
star wars the force awakens finn 3

Rey oraz Finn – dwójka zupełnie nowych, głównych bohaterów. Jak wiadomo z pierwszych zwiastunów filmowych, czarnoskóry Finn jest/był szturmowcem. Natomiast Rey prawdopodobnie odnajdzie miecz świetlny należący do Luke’a Skywalkera, wplątując się tym samym w centrum kosmicznego konfliktu. Jestem przekonany, że Rey wcześniej czy później będzie władać mocą.

star wars the force awakens poe

Poe Dameron – jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy pilot, jakiego ma Nowa Republika. Uczestnik wielu konfliktów, który najprawdopodobniej zawsze uważał Luke’a Skywalkera za swojego idola. W zwiastunie filmowym możemy zobaczyć, jak pilotuje X-Winga zaraz nad poziomem wody.

star wars the force awakens han solo
star wars the force awakens droid

Han Solo, Chewbacca, R2D2 oraz C3PO – zgaduję, że tych postaci nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi Gwiezdnych Wojen.

REKLAMA
star wars the force awakens luke

Luke Skywalker – to dopiero przemiana. Podstarzały Luke z brodą wygląda zupełnie inaczej od obleczonego w czerń rycerza Jedi, który razem z ojcem pokonał Imperatora. Jasne szaty wskazują na jego stały kontakt z mocą i wierność dawnym tradycjom. Luke najprawdopodobniej został samotnikiem, który medytuje na jakiejś nieznanej planecie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA