REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

The Gifted to KOLEJNY serial o mutantach. Jest pierwszy zwiastun, a za pilota odpowie reżyser X-Menów

Bryan Singer to reżyser takich filmów o komiksowych mutantach Marvela jak X-Men, X-Men 2, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie oraz X-Men: Apocalypse. Teraz Fox skorzysta z talentu Amerykanina, aby zapewnić dobry start serialu The Gifted.

10.05.2017
9:14
Serial The Gifted
REKLAMA
REKLAMA

W wytwórni Fox zobaczyli startowy epizod The Gifted, dając zielone światło całemu pierwszemu sezonowi. Pracę nad serialem przejmie po Singerze reżyser Matt Nix. Do tego w projekt są zaangażowani scenarzyści długo związani z X-Menami - Lauren Shuler Donner oraz Simon Kinberg. Pozwala to sądzić, że dostaniemy widowisko na sensownym poziomie realizacji.

Chociaż mutanci są głównymi bohaterami The Gifted, serial będzie się znacząco różnił od filmów z X-Menami.

Twórcy telewizyjnej produkcji chcą pokazać uniwersum mutantów w zupełnie innej skali i perspektywie. Zamiast ratowania świata, wybuchów oraz nieustannej akcji dostaniemy obraz codziennego życia bardzo młodych osób, które odkrywają w sobie nadprzyrodzone moce i zdolności. The Gifted będzie zamykać się w obrębie szkoły, przyjaciół, rodziny oraz lokalnej społeczności. Przynajmniej na samym początku.

REKLAMA

Głównymi bohaterami Tprodukcji zostaną młodzi mutanci, których rodzice muszą zmierzyć się z zupełnie nową perspektywą wychowywania takich jednostek. Do tego tropem nadprzyrodzonych istot ruszają lokalne władze, a być może również specjalne organizacje stworzone i wyszkolone w celu łapania mutantów. Nie spodziewajcie się jednak efektownych pościgów i wielu kaskaderskich popisów. The Gifted ma koncentrować się na trudnych relacjach między bohaterami, a także etapie budzenia w sobie nowych mocy.

Premiera pierwszego sezonu serialu została zaplanowana na jesień 2017 roku. Znacznie wcześniej, bo już 17 maja, do sieci trafi pełen zwiastun pokazujący znacznie więcej The Gifted.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA