REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Muzyka

Wizualizacja albumu "The Impossible Kid" Aesop Rocka to... remake "Lśnienia" Kubricka

"The Impossible Kid", siódmy studyjny album związanego z hip-hopem muzyka znanego pod pseudonimem Aesop Rock, premierę będzie miał dopiero 29 kwietnia, jednak w sieci wylądował już teraz. W dodatku uzupełniony o rewelacyjną wizualizację, którą można uznać za swoisty remake kultowego horroru w reżyserii Stanleya Kubricka, czyli "Lśnienia".

26.04.2016
10:15
Wizualizacja albumu The Impossible Kid to... remake Lśnienia
REKLAMA
REKLAMA

Wszystkich fanów Aesop Rocka do przesłuchania jego najnowszego krążka zachęcać nie trzeba. Cała reszta, której zbliżająca się premiera "The Impossible Kid" nie rusza, powinni przynajmniej poważnie rozważyć obejrzenie tej niespełna 50-minutowej wizualizacji albumu. Szczególnie dotyczy to osób, które słynne "Lśnienie" Kubricka uważają za pozycje kultową. Produkcja nie tyle bowiem nawiązuje do tego filmu, co jest dość wiernym jego odwzorowaniem, scena do sceny, przy użyciu drewnianych kukiełek.

REKLAMA

Hip-hopowe brzmienia zaskakująco dobrze współgrają z tym arcyciekawym obrazem. Na pewno jest to rzecz warta sprawdzenia, niezależnie od muzycznych preferencji. Nie da się ukryć, że Aesop Rock, słynący z niekonwencjonalnych pomysłów, potrafi zadbać o promocję "The Impossible Kid". Album trafi na sklepowe półki w piątek, 29 kwietnia. Przedpremierowe zamówienia składać można od wczoraj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA