REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Mocne teen drama od Netfliksa. Serial The Innocents trafił dziś do biblioteki serwisu

W serwisie Netflix można już oglądać nowy serial The Innocents. Ciekawa obsada i dobrze zapowiadająca się historia - ten tytuł warto sprawdzić.

24.08.2018
12:16
the innocents netflix serial 2018
REKLAMA
REKLAMA

Serial The Innocents opowiada o June, młodej, niczym nie wyróżniającej się dziewczynie. June ma chłopaka, nie rzuca się w oczy i stara się na nowo ułożyć życie w Londynie. Dziewczyna nie ma pojęcia, dlaczego stała się celem nieznanych napastników, stale depczących jej po piętach. W wyniku niebezpieczeństwa jej ciało i umysł zaczynają się niewytłumaczalnie zmieniać. Okazuje się, że June jest zmiennokształtna. Cechę tę odziedziczyła po matce.

Z opublikowanych zwiastunów wynika, że umiejętność zmiany kształtów to bardziej przekleństwo, niż dar. Dziewczyna nie może wybierać postaci, w jaką się zmieni, więc nie jest to zabawa. Momentami June wydaje się zupełnie nie kontrolować swoich mocy, co stawia w niebezpieczeństwie wszystkich w jej pobliżu. Narażony jest zwłaszcza jej chłopak Harry. Wkrótce para spotyka tajemniczego profesora Halvorsona, od którego dowiadują się, że June nie jest jedyną taką osobą na świecie.

W rolę June wcieli się Sorcha Groundsell.

Natomiast Harry’ego zagra znany z X+Y Percelle Ascott. Z kolei jako Halvorsona obsadzono Guya Pearce’a (Memento, Iron Man 3). Ponadto na ekranie zobaczymy także Laurę Birn, Lise Risom Olsen czy Arthura Hughesa. Twórcami serialu są Hania Elkington oraz Simon Duric, dla których jest to debiut przy tak dużej produkcji.

REKLAMA

Produkcją The Innocents zajęło się brytyjskie New Pictures. Jako twórcy The Innocents wymieniani są Hania Elkington i Simon Duric. Producentem został Chris Croucher, a producentami wykonawczymi Charlie Pattinson, Elaine Pyke i Willow Grylls, których wspierać będzie Farren Blackburn.

Pierwszy sezon The Innocents, liczący 8 odcinków, znajdziecie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA