REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Animowani Jetsonowie wracają! Znamy nazwisko reżysera

Macie problem z połączeniem mocnego humoru dla dorosłych z Sausage Party z familijną atmosferą Jetsonów? Będziecie musieli jakoś to przełknąć, bowiem nowy film o przygodach rodzinki z przyszłości nakręci Conrad Vernon.

26.05.2017
11:29
The Jetsons
REKLAMA
REKLAMA

Sausage Party, zaskakująco wulgarna a zarazem błyskotliwa animowana komedia dla dorosłych zarobiła niemałe pieniądze. Mając 19 mln dolarów budżetu zapewniła światowe wpływy na poziomie powyżej 140 mln dolarów. Film był chwalony za celność swojego dosadnego humoru, doceniona została również kampania marketingowa go promująca.

Wytwórnia Warner Bros. doceniła pracę Vernona i zatrudniła go do pracy nad zupełnie nowym filmem animowanym o Jetsonach. Dla tych młodszych Czytelników: Jetsonowie to kultowy serial animowany o rodzinie z przyszłości, zdecydowanie odpowiedni dla najmłodszych widzów. Do dziś emituje go wiele stacji, mimo iż był realizowany w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku.

Sausage Party nie jest jednak jedynym sukcesem Vernona. Był reżyserem takich animacji, jak Shrek 2, Potwory konta obcy czy Madagaskar 3. Potrafi więc robić filmy z narracją skierowaną również i do młodszej widowni.

Jaki będzie film The Jetsons?

REKLAMA

O filmie nie wiemy na razie zbyt wiele. Warner Bros. ma prawa do wszystkich animacji studia Hanna-Barbera i stara się wprowadzić Jetsonów do kin już od długiego czasu. W 2009 roku miała powstać aktorska adaptacja wyreżyserowana przez Roberta Rodrigueza, ale do tego nie doszło. Kolejny film aktorski planowano w 2012 roku, również bez efektów.

Teraz najwyraźniej zdecydowano się na film animowany. Zakłada się, że będzie to animacja komputerowa, która zachowa wiekową przystępność oryginału. Nie znamy jednak nawet obsady, więc trudno nam cokolwiek zgadywać. Pozostaje trzymać kciuki…

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA