REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Dużo humoru i nastoletnich rozterek Elle Evans. Netflix pokazał zwiastun „The Kissing Booth 3”

Już w przyszłym miesiącu miłośnicy perypetii Elle Evans będą mieli okazję po raz trzeci spotkać się ze swoją ulubioną bohaterką. Tymczasem Netflix udostępnił zwiastun nadchodzącego filmu.

07.07.2021
9:51
the kissing booth 3 premiera zwiastun netflix
REKLAMA

W 2018 roku użytkownicy Netfliksa pokochali perypetie Elle Evans, która w „The Kissing Booth” w imię miłości postawiła na szali wieloletnią przyjaźń. Nieporadna i nieco pechowa protagonistka wróciła w pełnej chwale dwa lata później i znowu udało jej się rozbawić widzów. Jak się okazało platforma wiedziała, że ma w ręku hit i poszła za ciosem, symultanicznie z „dwójką” realizując ostatnią część trylogii.

REKLAMA

Do premiery trzeciej części został dosłownie moment. „The Kissing Booth 3” ma pojawić się na platformie już w przyszłym miesiącu. Tym razem Elle znowu przyjdzie stanąć na życiowym rozdrożu. To jej ostatnie lato przed wyjazdem do college'u. Zamiast bawić się i cieszyć wolnością przyjdzie jej zachodzić w głowę, czy lepiej wyjechać na studia na drugi koniec kraju z ukochanym Noah, czy może dotrzymać złożonej dawno temu obietnicy i pójść na studia razem z Lee.

Cokolwiek protagonistka nie wybierze, możemy być pewni, że czeka nas kupa śmiechu podlanej uroczym kiczem. Zapowiada to sam trailer nadchodzącej produkcji, którym dosłownie chwilę temu Netflix podzielił się na swoim kanale na YouTube:

REKLAMA

Ze zwiastuna można wywnioskować, że czeka nas powtórka z rozrywki. Netflix ponownie w lekki sposób opowiada o trudach nastoletniego życia, podlewając to wpadającą w ucho muzyką. „The Kissing Booth 3” na lato będzie jak znalazł i powinien zadowolić fanów dotychczasowych odsłon serii.

Premiera „The Kissing Booth 3” 11 sierpnia na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA