REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Fani Fallouta mają gratkę. Powalający wizualnie "The Last Man" trafił na YouTube

"The Last Man" to niezależna produkcja Gavina Rothery’ego – mężczyzny, który współpracował przy filmowym hicie science-fiction pod tytułem "Moon".

17.11.2015
9:54
Post-apokaliptyczny The Last Man trafił na YouTube
REKLAMA
REKLAMA

Tak jak Moon trzeba uznać za świetny pełnometrażowy film science-fiction, tak "The Last Man" zdaje się nie mieć równych, jeżeli chodzi o post-apokaliptyczne klimaty. Niezależna produkcja posiada niesamowite zdjęcia. Wizja zrujnowanego wojną świata jest daleka od nieco komediowego klimatu Fallouta i znacznie bardziej kojarzy się z poważnym" The Last of Us" czy nadchodzącym "The Division" od Ubisoftu.

"The Last Man" pokazuje historię człowieka, który budzi się po kilkunastu latach śpiączki, czekając na lepsze jutro.

Na skutek awarii systemu, przedwcześnie wybudzony mężczyzna widzi na swojej drodze jedynie zniszczenie, zgliszcza i pustkę. Uzbrojony i świetnie wyposażony bohater rusza więc w poszukiwaniu innych żyjących ludzi, co daje twórcom pole do popisu, jeżeli chodzi o fenomenalne ujęcia zrujnowanego miasta.

REKLAMA

Chociaż niezależna produkcja nie epatuje akcją, z kolei narracja jest powolna i mozolna, na pewno warto obejrzeć film do końca. Chociażby dla świetnych ujęć oraz kostiumów. Dla mnie już sama perspektywa obudzenia się w takim świecie jest niezwykle przerażająca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA