REKLAMA
  1. ROZRYWKA.BLOG
  2. Filmy

Podobał wam się film "LEGO® PRZYGODA"? Będziecie zachwyceni "The Lego Batman Movie"

Film "LEGO® PRZYGODA" był idealną mieszanką humoru, akcji, refleksji i muzyki. Zapowiada się, że jego spin-off, "The Lego Batman Movie" będzie świetną powtórką z rozrywki. Dostaniemy co prawda nową historię, ale jestem pewna, że produkcja kupi nas tymi samymi motywami. To świetnie!

07.24.2016
12:09
Podobał wam się film „LEGO® PRZYGODA”? Będziecie zachwyceni „The Lego Batman Movie”
REKLAMA
REKLAMA

Zapowiedź "The Lego Batman Movie" daje nadzieję, że pomysł się nie wyczerpał. Jest śmiesznie, absurdalnie i z jajem. W filmie, oprócz Batmana, pojawią się inne znane z DC Universe, postaci. Najważniejszym bohaterem, zaraz obok tytułowego, będzie Robin, będący pod opieką Człowieka Nietoperza. Poza tym natkniemy się też na szalonego i niebezpiecznego Jokera i Batgirl.

Premiera filmu zapowiedziana została na 9 lutego 2017 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy produkcja wejdzie do polski. Za reżyserię "The Lego Batman Movie" odpowiada znany z "LEGO® PRZYGODA" Chris McKay (zajmował się montażem), a scenariusz napisał Seth Grahame-Smith, który odpowiada za scenariusze do takich filmów jak "Mroczne cienie" czy "Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D". W oryginalnej wersji głosów postaciom użyczą m. in.: Will Arnett (Batman), Zach Galifianakis (Joker) i Michael Cera (Robin).

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA