REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy zwiastun "The LEGO Batman Movie" sprzedał mi ten film. Jednak idę do kina

Dotychczasowe materiały reklamowe "The LEGO Batman Movie" były bardzo sympatyczne, ale pełna humoru animacja wydawała mi się zbyt czytelna, zbyt oczywista.

13.12.2016
12:05
Nowy zwiastun The LEGO Batman Movie sprzedał mi ten film
REKLAMA
REKLAMA

Jako dziecko popkultury przesycone inwazją super-bohaterów na wielkie ekrany, myślałem, że zaoszczędzę na "The LEGO Batman Movie". Animacja nie posiadała niczego, co mogłoby zaciągnąć mnie przed kasę z biletami. Nowy zwiastun nie zmienia mojego podejścia, ale pokazuje, że twórcy animacji mają pomysł na klockowe uniwersum. A to już coś.

Na nowym zwiastunie "The LEGO Batman Movie" widać, że twórcy czerpią pełnymi garściami z komiksowego uniwersum.

W animacji pojawi się nie tylko Batman, Robin i Joker, ale cała plejada bohaterów z uniwersum DC. Zarówno tych po dobrej, jak i złej stronie mocy. W "The LEGO Batman Movie" zobaczymy kwadratowe figurki takich postaci jak Kobieta-Kot, Bane, Pingwin, Strach na Wróble, Człowiek Zagadka, Flash, Zielona Latarnia, Green Arrow, Cyborg, Wonder Woman czy Superman. Ufff, sporo tego.

Oczywiście tytuł zobowiązuje. "The LEGO Batman Movie" będzie skupiał się wokół kwadratowego Mrocznego Rycerza, a także jego nowego pomocnika - Robina.

Mimo to mam wrażenie, że twórcy klockowej animacji mają o wiele większe ambicje, niż tylko film skupiony wokół obrońcy Gotham. Nosem przeczuwam znacznie szersze uniwersum.

REKLAMA

Takie, które będzie nadążać za filmowym eksperymentem Warnera i DC z prawdziwymi aktorami. Wypełnione rozmaitymi postaciami z komiksów, skupiające się wokół Justice League i najbardziej rozpoznawalnych herosów Detective Comics. Oczami wyobraźni już widzę kolejne bajki z tej serii, premierze których towarzyszy masa drogich zestawów LEGO. Trzeba będzie szykować portfele.

"The LEGO Batman Movie" zadebiutuje w kinach już 10 lutego 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA