REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

The Libertines wydają nowy album. Po 11 latach przerwy

The Libertines, brytyjski zespół założony przez Pete’a Doherty'ego i Carla Barata w 1997 roku, wyda kolejną, trzecią z kolei płytę. Ta powstanie po 11 latach od publikacji ostatniego albumu, "The Libertines", który pojawił się na rynku w 2004 roku.

02.07.2015
11:35
The Libertines wydają nowy album. Po 11 latach przerwy
REKLAMA
REKLAMA

Zespół rozpadł się w 2004 roku ze względu na problemy narkotykowe Doherty'ego. W ciągu ostatnich 11 lat muzycy związani z The Libertines ciągle działali w branży, tworząc inne kapele. Pete Doherty rozpoczął działalność muzyczną wraz z grupą Babyshambles, którą sam założył. Carl Barat stał się członkiem zespołów The Chavs oraz Dirty Pretty Things, w którym występował także Gary Powell, a John Hassall stworzył grupę Yeti.

Już kilka lat temu pojawiały się różne doniesienia a wspólnych spotkaniach muzyków z The Libertines, którzy mieli razem komponować nowe utwory. Teraz wiadomo, że w tym roku pojawi się kolejny album grupy. Premiera krążka została zapowiedziana na wrzesień tego roku. Jego tytuł brzmieć będzie "Anthem for Doomed Youth". Poniżej znajdziecie tytuły utworów, jakie pojawią się na płycie.

REKLAMA

01. Barbarians
02. Gunga Din
03. Fame and Fortune
04. Anthem for Doomed Youth
05. Heart of the Matter
06. Belly of the Beast
07. Iceman
08. You’re My Waterloo
09. Fury of Chonburi
10. The Milkman’s Horse
11. Glasgow Coma Scale Blues
12. Dead for Love
13. Love on the Dole [Bonus]
14. Bucket Shop [Bonus]
15. Lust of the Libertines [Bonus]
16. 7 Deadly Sins [Bonus]

The Libertines to mieszanka rocka, punk rcoka i indie rocka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA