REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"The Lobster" - zobacz intrygujący trailer filmu, który już w tym miesiącu obejrzysz w polskich kinach

"The Lobster" to niezwykły obraz, opowiadający o niedalekiej przyszłości. W filmie przedstawiona została wizja świata, w której samotni ludzie są zmuszani do tego, by samotnymi dłużej nie być. Wszystkich tych, którzy nie znaleźli sobie drugiej połówki, zamyka się w specjalnym hotelu. Tam mają 45 dni na znalezienie kogoś, z kim będą dzielić życie.

10.02.2016
9:00
lobster
REKLAMA
REKLAMA

Brzmi śmiesznie? A może strasznie? O tym przekonamy się już 26 lutego tego roku, czyli za ponad dwa tygodnie, kiedy film będzie mieć premierę w polskich kinach. W roli głównej zobaczymy Colina Farrella, a towarzyszyć mu będą między innymi Rachel Weisz, John C. Reilly, Ben Whishaw, Léa Seydoux i Olivia Colman.

REKLAMA

Trailer produkcji w reżyserii Giorgosa Lanthimosa prezentuje się intrygująco. Film jest jednocześnie czarną komedią, thrillerem, dramatem, romansem, a także obrazem-dystopią, który można zaliczyć do gatunku sci-fi. "The Lobster", mimo że opowiada o przyszłości, zapowiada się jak świetna satyra na współczesne czasy, w których bycie samotnym jest w przekazie masowym nierzadko uznawane za coś złego, a kolejne osoby, będące na świeczniku, oceniane są przez pryzmat tego z kim są bądź z kim nie są w związku. "The Lobster" z laboratoryjną szczegółowością przygląda się zjawisku miłości jako transakcji w świecie współczesnym.

Jak pokazuje powyższa zapowiedź filmu, w "The Lobster" możemy spodziewać się całej gamy emocji. Będzie śmieszno-strasznie, momentami wzruszająco. Jestem niezmiernie ciekawa tego obrazu, który jawi mi się jako szalenie oryginalny.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA