REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"The Muppets" powraca. Pilot nowego serialu wylądował na YouTube

To, co za chwilę obejrzycie - dziesięciominutowy odcinek nowego serialu "The Muppets" - nigdy nie miał być przeznaczony dla oczu zwykłych widzów. Miał on jedynie przekonać szefostwo stacji ABC, że warto zainwestować w ten projekt. Okazał się jednak tak dobry, że ABC nie chciało, by się zmarnował, i udostępniło go w Sieci.

22.07.2015
9:00
The Muppets powraca. Pilot nowego serialu wylądował na YouTube
REKLAMA
REKLAMA

"The Muppets" zadebiutuje na antenie dopiero pod koniec września tego roku, lecz już teraz - równo dwa miesiące przed oficjalną premierą - mamy okazję zobaczyć pilotażowy odcinek tej produkcji. I z całą pewnością warto to zrobić, bowiem nieco ponad dziesięć minut materiału dość wyraźnie pokazuje, dlaczego stacja ABC, mimo początkowej niechęci, jednak zdecydowała się na emisję tego serialu.

REKLAMA

W tym nieoficjalnym pierwszym odcinku Kermit informuje pozostałe Muppety o tym, że... ABC zamówiło nowy program z ich udziałem. Przedstawia też jego najważniejsze założenia. O ile odpowiada wam ten rodzaj humoru, jaki prezentują Muppety, jest spora szansa, że podczas seansu wpadniecie w stan niekontrolowanego chichotu.

"The Muppets" ma być dziełem skierowanym raczej dla starszych widzów, opowiadającym o prywatnym życiu Muppetów - ich romansach, związkach i rozstaniach. Wszystko utrzymane będzie oczywiście w konwencji komediowej, pełnej dwuznacznych żartów, humoru sytuacyjnego oraz gier słownych. Serial jest nakręcony w stylu mockumentu, czyli fikcji udającej dokument. Twórcami tej produkcji są Bill Prady oraz Bob Kushell.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA