REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

The National zagra w Polsce. Zespół będzie promować płytę „I Am Easy To Find”

The National wracają do Polski. Zespół wystąpi w Warszawie, aby promować nowy materiał, album „I Am Easy To Find”.

05.03.2019
17:14
the national koncert warszawa
REKLAMA
REKLAMA

Muzycy po raz pierwszy pojawili się w naszym kraju w 2009 roku w ramach OFF Festivalu. Później były występy na festiwalu Open’er oraz na kilku koncertach klubowych, w tym w warszawskiej Stodole. Grupa powraca do stolicy.

The National zagra 25 listopada na stołecznym Torwarze.

Będzie to do tej pory największy występ halowy zespołu w Polsce. Bilety na wydarzenie trafią do sprzedaży już 8 marca, o godzinie 10:00. Oto ceny wejściówek:

  • Płyta: 165 zł
  • Siedzące kat.1: 205 zł
  • Siedzące kat.2: 165 zł

Wybranie się na koncert będzie wiązało się ze wsparciem szczytnego celu. Zespół The National za pośrednictwem organizacji PLUS1 przekazuje 5 zł z każdego sprzedanego biletu na wybrany cel charytatywny. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie: www.plus1.org.

Grupa będzie promować w Warszawie album „I Am Easy To Find”, który trafi na sklepowe półki 17 maja.

Będzie to już ósme wydawnictwo w karierze zespołu. Poprzednikiem „I Am Easy To Find” pozostaje wydany w 2017 roku album „Sleep Well Beast”. Odbił się on szerokim echem i zdobył statuetką Grammy. Na nowym krążku gościnnie usłyszymy Sharon Van Etten, Brooklyn Youth Chorus, Lisę Hannigan, Minę Tindle i innych.

REKLAMA

Premierze wydawnictwa „I Am Easy To Find” towarzyszyć będzie film o tym samym tytule. Obraz wyreżyserował nominowany do Oscara Mike Mills („Debiutanci”, „Kobiety i XX wiek”), natomiast główną rolę zagrała w nim Alicia Vikander („Ex Machina”, „Tulipanowa gorączka”).

Warszawski koncert The National odbędzie się 25 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA