REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

The New Pope z niesamowitą obsadą. Do Jude’a Lawa dołącza John Malkovich

Pamiętacie Młodego papieża? Fani serialu zapewne już kojarzą, że szykowany jest nowy, nawiązujący do poprzedniego. I będzie miał znakomitą obsadę, do której właśnie dołącza John Malkovich.

02.07.2018
20:29
the new pope john malkovich
REKLAMA
REKLAMA

Wcześniej,  w serialu Młody papież, Jude Law wcielił się w Lenny’ego Belardo – pierwszego amerykańskiego papieża w historii. The New Pope ma być czymś w rodzaju kontynuacji tej produkcji, choć, jak zapewniają twórcy, nie jest to drugi sezon Młodego papieża.

HBO i Sky, które produkują nowy serial, na razie lakonicznie wypowiadają się na jego temat. Wiemy, że nadal prowadzić go będzie Paolo Sorrentino. Wiemy też, że będzie przedstawiał raczej czasy współczesne. A teraz dowiadujemy się o nowej gwieździe na liście płac.

John Malkovich w serialu The New Pope.

Na razie nie jest jasne, kogo zagra ten wybitny aktor. Informacja ta nie pochodzi z oficjalnych źródeł – zdobyła ją redakcja serwisu Variety. Według niepotwierdzonych informacji, Malkovich wcieli się w nowego biskupa. Jednak nawet Variety traktuje tę informację jako mocno niepewną.

Malkovich to szeroko utytułowany aktor. Był dwukrotnie nominowany do Oscara za swoje role drugoplanowe w Miejscach w sercu oraz Na linii ognia. Występuje przede wszystkim w pełnometrażowych filmach kinowych. Jego występy w produkcjach telewizyjnych są bardzo rzadkie.

Jude Law również nie narzeka na przestój w karierze. Pracuje aktualnie na planie filmu Captain Marvel. Zobaczymy go jesienią bieżącego roku również w filmie Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, będącego adaptacją powieści J.K. Rowling.

Zdjęcia do The New Pope mają ruszyć w listopadzie, będą realizowane we Włoszech. Scenariusz serialu napisze Sorrentino wspólnie z Umbertem Contarello i Stefano Bises. Do naszego kraju prawdopodobnie trafi za sprawą HBO Polska.

REKLAMA

Serial Młody papież dostępny jest na platformie HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA