REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

"The Oddysey" - zobacz świetny film od Florence + The Machine

"The Oddysey" to nic innego jak tzw. visual album grupy Florence + The Machine, który od niedawna zobaczyć możemy na YouTube. Na ten długi, bądź co bądź, teledysk składa się ostatnia płyta brytyjskiej grupy, "How Big, How Blue, How Beautiful".

16.05.2016
12:56
"The Oddysey" - zobacz świetny film od Florence + The Machine
REKLAMA
REKLAMA

Ostatni krążek Florence + The Machine został wydany pod koniec maja ubiegłego roku. Płyta okazała się olbrzymim sukcesem (w Polsce pokryła się platyną) - album debiutował na pierwszych miejscach list przebojów m. in. w Australii, Irlandii, Polsce, Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii. "How Big, How Blue, How Beautiful" to trzeci studyjny album zespołu. Teraz możemy obejrzeć go również w wersji wideo. Reżyserem filmu jest Vincent Haycock, który odpowiada m. in, za teledysk do utworu Sweet Nothing Calvina Harrisa, w którym gościnnie wystąpiła właśnie Florence Welch.

REKLAMA

"The Oddysey" to świetna podróż przez dźwięki Florence + The Machine. Niektóre rozdziały opowieści mogliśmy obejrzeć już przy okazji promocji ubiegłorocznej płyty. Więcej o samym albumie dowiecie się z naszej recenzji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA