REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Charlize Theron na pierwszych zdjęciach z „The Old Guard”. Znamy też datę premiery nowego filmu Netfliksa

Netflix właśnie zdradził, kiedy zobaczymy „The Old Guard”. Platforma udostępniła też kilka kadrów z adaptacji komiksu z Charlize Theron w roli dowódcy grupy nieśmiertelnych najemników.

07.05.2020
20:50
the old guard netflix premiera
REKLAMA
REKLAMA

Koronawirus zatrzymał całą branżę filmową. Od początku pandemii kolejne premiery są przesuwane, a także wstrzymano chyba już wszystkie możliwe plany zdjęciowe. Twórcy i członkowie obsad pełnych metraży i seriali wybrali się na przymusowy urlop. Nie wiadomo, kiedy wrócą do pracy, chociaż pewne przypuszczenia już się pojawiły.

Na szczęście na razie nie grozi nam posucha, jeśli chodzi o nowe produkcje. Nie chodzi tu tylko o filmy, których premiery zdecydowano się przenieść do VOD. Netflix ma w zanadrzu tytuły ukończone jeszcze przed wybuchem pandemii i nie zawaha się ich użyć. Platforma właśnie ujawniła, kiedy zobaczymy jeden z nich i w ramach zachęty do obejrzenia udostępniła kilka zdjęć.

The Old Guard/Netflix

„The Old Guard” to film science fiction z Charlize Theron od Netfliksa.

„The Old Guard” oparte jest na podstawie komiksu Grega Rucki. Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły:

Pod dowództwem wojowniczki imieniem Andy, sekretna grupa najemników, których nic nie jest w stanie zabić, od stuleci walczyła o bezpieczeństwo śmiertelnego świata. Ale kiedy cały zespół zostaje zwerbowany do podjęcia nagłej misji, niesamowite zdolności jego członków zostają odkryte przez wroga. Andy i Nil, która właśnie dołączyła do szeregów grupy, muszą pomóc wyeliminować zagrożenie i stawić czoła tym, którzy za wszelką cenę chcą zawładnąć ich mocą i zbić na tym fortunę.

The Old Guard/Netflix

Za reżyserię odpowiada Gina Prince-Bythewood, która zrealizowała wcześniej „Miłość i koszykówkę” czy „W cieniu jupiterów”. W filmie występują natomiast: Charlize Theron, Kiki Layne, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Harry Melling, Van Veronica Ngo, Matthias Schoenaerts i Chiwetel Ejiofor.

REKLAMA
The Old Guard/Netflix

Premiera „The Old Guard” 10 lipca 2020 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA