REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Reżyser Ludzkiej stonogi chce nakręcić najbardziej obrzydliwy film w historii

Jeśli nigdy nie masz dość ekranowych obrzydliwości i żołądkowych sensacji, to ten film jest dla ciebie. Reżyser Ludzkiej stonogi zapowiedział powstanie nowej produkcji. Dzieło nosi tytuł The Onania Club.

23.05.2018
21:12
Tom Six The Onania Club
REKLAMA
REKLAMA

Trylogia Ludzka stonoga to klasyk. Nie w kategoriach najlepszych czy najbardziej inspirujących filmów, ale z pewnością najobrzydliwszych. Produkcje traktują bowiem o eksperymentach medycznych, w wyniku których ludzie zostają połączeni w tytułową stonogę poprzez zszycie ich ust z odbytami innych osób. Jednak reżyser cyklu, Tom Six, zapowiada, że to jeszcze nic.

Filmowiec pracuje bowiem nad The Onania Club, który ma być najohydniejszym filmem w dziejach.

Six jest pewny siebie i twierdzi, że jego dzieło będzie jednym z najokrutniejszych i najbardziej nieludzkich przeżyć kinowych. Nie ma powodu, by mu nie wierzyć, choć reżyser musi się postarać, jeśli chce przebić swoje dotychczas najsłynniejsze filmy.

Nie wiemy nic na temat samej fabuły The Onania Club, choć jak można domyślać się po tytule, będzie ona dotyczyć zachowań i fiksacji seksualnych. Wiadomo za to, że produkcja będzie psychologicznym thrillerem. W filmie mają zaś dominować postacie kobiece. Na ekranie zobaczymy m.in. Jessicę Morris, Deborah Twiss czy Darcy DeMoss. Będzie to pierwsza produkcja Toma Sixa od czasów trzeciej części Ludzkiej stonogi z 2015 r.

The Onania Club z pewnością będzie szokować, o ile w ogóle go zobaczymy.

REKLAMA

Ciężko stwierdzić, czy jakiś dystrybutor zgodzi się wprowadzić ów tytuł do szerokiej dostępności. Poprzednie dzieła reżysera prezentowano po wycięciu najbardziej drastycznych scen, a to i tak głównie na pokazach nocnych czy limitowanych albo od razu za pomocą VoD czy w formie nośników DVD. Zapewne podobnie będzie także i w przypadku The Onania Club, choć ciężko stwierdzić, czy ową produkcję będzie można legalnie obejrzeć w Polsce. Z drugiej strony skoro Mięso doczekało się kinowej przygody, to pewnie wszystko jest możliwe.

Tom Six ma nadzieję, że premiera filmu odbędzie się jesienią tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA