REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Seth MacFarlane bierze się za Star Treka. Oczekuję wyłącznie epickości

Nie, nie ta wersja MacFarlene’a odpowiedzialna za takie produkcje jak Cosmos, a ta która odpowiada za dzieła pokroju kreskówek Family Guy, American Dan czy filmów takich jak Ted. Możemy więc oczekiwać wyłącznie oparów absurdu.

16.05.2017
10:49
The Orville
REKLAMA
REKLAMA

Trudno nie podziwiać MacFarlane’a, to bardzo, bardzo zajęty człowiek. Właściwie to non stop jest zaangażowany w jakiś projekt. Jako producent, scenarzysta, aktor, dubbingowiec, prowadzący galę Oskarów… nie wszystko mu wychodzi bezbłędnie, ale patrząc w ujęciu całościowym to jedna z najzdolniejszych osób w historii telewizji.

To MacFarlane stworzył takie kreskówki jak Głowa rodziny (Family Guy) czy American Dad. To autor dwóch komedii o pluszowym gadającym misiu Tedzie. I wreszcie producent jednego z najlepiej zrealizowanych seriali dokumentalnych o kosmosie, który prowadzi Neil deGrasse Tyson.

Teraz bierze się za Star Treka. A konkretniej, to jego pastisz w formie serialu The Orville.

MacFarlane użyczy w swojej komedii nie tylko głosu, ale i ciała, co jest dość rzadkie. Produkcją serialu zajmie się Fox, a sam serial… no cóż, spójrzcie tylko na poniższy zwiastun:

REKLAMA

U boku Setha MacFarlane’a znajdzie się Adrianne Palicki w roli pierwszego oficera, rozwiedzionego z kapitanem statku (w tej roli MacFarlane). Całość nie jest zbyt innowacyjna jeśli chodzi o humor tego autora, ale… nie szkodzi. Star Trek jest tak wdzięcznym tematem do pastiszu, że spodziewam się wszystkiego co najlepsze.

Serial będzie emitowany w telewizji Fox co czwartek. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA