REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serial "The Path" z pełnym zwiastunem

Doczekaliśmy się pierwszego pełnego zwiastuna - "The Path", który daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się po tym serialu od Hulu. Niezwykle tajemnicza dotąd produkcja zaczyna odsłaniać karty.

19.02.2016
11:44
Serial The Path z pełnym zwiastunem
REKLAMA
REKLAMA

"The Path" to jeden z najbardziej wyczekiwanych serialowych debiutów tego roku. Przede wszystkim za sprawą rewelacyjnej obsady, w której znaleźli się między innymi znany z „Breaking Bad” Aaron Paul, Michelle Monaghan, Rockmond Dunbar, Sarah Jones czy Hugh Dancy. Produkcja będzie miała swoją premierę już niebawem, bo 30 marca, większość związanych z nią szczegółów utrzymywana była w tajemnicy. Nawet poprzednie teasery nie zdradzały wiele. Teraz, gdy w sieci wylądował pełny zwiastun, możemy wreszcie poczuć atmosferę „The Path”.

REKLAMA

Wygląda na to, że miłośnicy „Hannibala” będą zadowoleni estetyką „The Path”. Na zwiastunie wszystko pozornie wygląda w porządku, ale szybko okazuje się, że nie do końca tak jest: rośnie napięcie, a atmosfera robi się paranoiczna. Fabuła „The Path” będzie historią rodziny, której członkowie są aktywistami kontrowersyjnego kultu. Pierwszy sezon ma liczyć 10 odcinków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA