REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

The Pretty Reckless idą do piekła

Taylor Momsen - znana fanom serialu "Gossip Girl" (w Polsce nadawany jako "Plotkara" na TVN) - i jej rockowa brygada wracają z nowym albumem. Następcę przebojowego "Light Me Up" usłyszymy jeszcze w tym roku, a właśnie pojawił się pierwszy singiel "Going To Hell".

23.09.2013
18:40
The Pretty Reckless idą do piekła
REKLAMA

Aktor biorący się nagle za muzykę - scenariusz nam wszystkim znany, i na ogół kończący się kiepskim skutkiem. Kiedy w 2010 17-letnia wtedy Taylor Momsen ogłosiła że zamiast aktorstwem zajmie się również muzyką, wielu wieszczyło klapę. A jeszcze bardziej kiedy na co dzień skromna i elegancka gwiazda zaczęła mocno malować oczy i ubierać punkowo. Cała krytyka wokół nowego stylu życia bardziej jej nawet pomogła aniżeli zaszkodziła - metamorfozę piosenkarki komentowali wszyscy, jednak odnośnie muzyki mało zwracano uwagi.

REKLAMA

A jest się czym zainteresować. W 2010 roku ukazał się debiutancki album formacji nazwanej The Pretty Reckless - "Light Me Up". Punkrockowe, przebojowe granie zostało pozytywnie ocenione przez krytyków muzycznych, oraz nowo przybyłych fanów zespołu. Album sprzedawał się całkiem przyzwoicie, najwięcej fanów zespół znalazł w Wielkiej Brytani gdzie "Light Me Up" dotarło na szóste miejsce UK Albums Chart.

Teraz zespół wraca z nowym materiałem. W piątek kapela wyruszyła w nową trasę koncertową sygnowaną właśnie zaprezentowanym singlem - "Going To Hell". Taki sam tytuł ma również otrzymać drugi album The Pretty Reckless, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. Singiel od jutra będzie dostępny do zakupu na iTunes, niestety jedynie w USA i Kanadzie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA