REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wszystko, co wiemy o serialu The Punisher od Netfliksa - scenariusz, postaci, zwiastuny i niespodziewani goście

Wraz z premierą The Defenders platforma Netflix ruszyła z promocją swojego kolejnego tytułu - The Punisher. Zebraliśmy wszystko, co wiemy o tym przedsięwzięciu, w formie wygodnej listy:

13.09.2017
22:00
Wszystko, co wiemy o serialu The Punisher od Netfliksa
REKLAMA
REKLAMA

1. Fabuła The Punisher wykracza poza Nowy Jork

Chociaż scenariusz serialu jest owiany tajemnicą, wiadomo, że Frank Castle przynajmniej na jakiś czas opuści Nowy Jork. (Anty)bohater trafi na trop wielkiej afery, która sięga samych szczytów władzy. W serialu zostanie położony silny nacisk na służby specjalne, w tym głównie CIA. Najprawdopodobniej będzie miało to związek z militarną przeszłością Franka, która wciąż nie została wyjaśniona.

2. W The Punisher zagości przynajmniej jeden heros Marvela

W serialu gościnnie wystąpi inny zamaskowany superbohater. Wciąż jednak nie wiadomo, kto taki. Wielu obstawia Daredevila, ze względu na wcześniejszą znajomość obu mężczyzn. Biorąc jednak pod uwagę, jak Diabeł z Hell’s Kitchen skończył w The Defenders, jest to mało prawdopodobne. Fani komiksów po cichu liczą na nieznanego szerszej publiczności Moon Knighta. To brutalny, nieprzebierający w środkach, niezrównoważony mściciel, który również posiada militarną przeszłość.

 class="wp-image-94376"

3. The Punisher będzie miał sojuszników

Tym razem Frank Castle nie będzie osamotniony. W produkcji Netfliksa pojawi się Karen Page - jedna z postaci z serialu Daredevil. Kobieta już wcześniej pomagała Punisherowi, dostarczając mu informacje. Nowym nabytkiem w drużynie byłego żołnierza będzie za to Micro. To specjalista od technologii i komputerów, który wspomaga Punishera w jego nowej krucjacie.

4. Znane są nazwy wszystkich epizodów serialu

The Punisher będzie się składał z 13 odcinków. Do sieci trafiły tytuły każdego z nich. Są to kolejno: 3 AM, Two Dead Men, Kandahar, Resupply, Gunner, The Judas Goat, Crosshairs, Cold Steel, Front Toward Enemy, Virtue of the Viscous, Danger Close, Home oraz Momento Mori. Tytuły posiadają wyraźnie militarny akcent, co stanowi kolejne nawiązanie do wojskowej przeszłości głównego bohatera.

5. Zwiastun oraz krótkie klipy

Do sieci trafiło kilka enigmatycznych materiałów wideo, którymi Netflix reklamuje nadchodzącą produkcję. Wszystkie spoty oraz zwiastuny możecie zobaczyć poniżej:

REKLAMA

6. Wciąż nie znamy daty premiery

Netflix nie chce zdradzić, kiedy wszystkie trzynaście odcinków ich najnowszego serialu na licencji Marvela zadebiutuje na platformie VoD. Wiadomo jedynie tyle, że The Punisher ma mieć swoją premierę jeszcze w 2017 roku. Popularna jest spekulacja, jakoby debiut produkcji miał przypadać na okolice amerykańskiego Dnia Weterana. Świeckie święto przypada na 10 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA