REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

11 lat czekania nie poszło na marne. The Rolling Stones zagrają w Polsce

Była masa plotek, spekulacji i teorii, ale wreszcie jest oficjalna informacja. Po 11 latach nieobecności The Rolling Stones zagra koncert w Polsce.

26.02.2018
10:37
The Rolling Stones koncert w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Brytyjska grupa to absolutny muzyczny fenomen. Zespół istnieje nieprzerwanie od 1962 roku. Wydał w tym czasie 26 albumów i dał tysiące koncertów. Od 1992 roku w jego skład wchodzi czterech dżentelmenów - Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts i Ronnie Wood. W Polsce grupa zadebiutowała w 1967 roku, kiedy to dwukrotnie wystąpiła w Sali Kongresowej. Wróciła dopiero w 1998 roku, by zagrać w Chorzowie, a następnie 9 lat później, by dać koncert w Warszawie.

W tym roku The Rolling Stones ponownie wystąpią w stolicy.

O koncercie Micka Jaggera i spółki mówiło się już od kilku lat. Temat wracał przy okazji każdej europejskiej trasy zespołu. Jego wizytę w Polsce planowano także w 4 lata temu z okazji obchodów 25-lecia zmian ustrojowych, jednak były to głównie pobożne życzenia. W ostatnim czasie dominowały przede wszystkim plotki i spekulacje, jednak jest już oficjalna informacja ze strony grupy. Zespół tym roku zagra swój piąty koncert w Polsce.

The Rolling Stones wystąpią na PGE Narodowym 8 lipca 2018 roku.

REKLAMA

Koncert w Warszawie zamknie kolejną część europejskiej trasy No Filter. Tournée rozpoczęło się we wrześniu ubiegłego roku w Hamburgu. Tegoroczny cykl składa się z 11 występów, z których pierwszy odbędzie się 17 maja w Dublinie.

Przedsprzedaż wejściówek na koncert The Rolling Stones rozpocznie się w 1 marca o 10:00 w serwisie eventim.pl. Otwarta sprzedaż biletów ruszy 2 marca o 10:00. Dostępne będą również pakiety VIP, na które składają się wejściówki do najlepszych sektorów (łącznie z No Filter Pit), unikalne plakaty oraz zestaw gadżetów z logiem zespołu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA