REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. YouTube

The Shaman to jeden z najlepszych filmów sci-fi, jakie zobaczysz w tym roku na YouTube

Na sPlay.pl możecie znaleźć wiele niesamowitych filmów krótkometrażowych. The Shaman dołącza do tego zacnego grona, za sprawą bardzo ciekawej wizji na zrujnowany wojną świat.

07.12.2015
9:19
The Shaman to jeden z najlepszych filmów sci-fi na YouTube
REKLAMA
REKLAMA

Akcja filmu The Shaman rozgrywka się w 2204 roku. Świat trawi 73-letnia, totalna wojna, która zdaje się nie mieć końca. Poza konwencjonalnymi siłami zbrojnymi, na polach bitew można spotkać również tytułowych szamanów – dawniej zajmujących się leczeniem, dzisiaj śmiertelne narzędzia zagłady potrafiące wejrzeć w każdą duszę.

Scenariusz The Shaman zakłada, że nawet potężne maszyny posiadają coś na kształt duszy.

Fani Matriksa powinni być ukontentowani. Tak oto główny bohater potrafi rozmawiać z tą „ludzką” stroną bojowych, stalowych tworów. Jego zadaniem jest przechytrzenie sztucznej inteligencji, która posiada własny charakter oraz własne metody na radzenie sobie z zagrożeniem. Również tym wewnętrznym, w postaci szamanów.

REKLAMA

The Shaman wyróżnia się nie tylko ze względu na ciekawy opis świata, ale również niesamowicie wysoki poziom realizacji. Efektom specjalnym nie można niczego zarzucić, z kolei użyte kostiumy z powodzeniem mogłyby się znaleźć w jakimkolwiek pełnometrażowym filmie science-fiction. Ba, sam z chęcią wybrałbym się do kina na wysokobudżetowego Szamana, gdyby taki kiedyś powstał.

Jeżeli chcecie zobaczyć więcej niesamowitych filmów niezależnych, zajrzyjcie do tego działu na Splay.pl

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA