REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

To będzie okrutny test na dorosłość. „The Society” to nowy serial Netfliksa - jest już zwiastun

Z serialami o nastolatkach często bywa tak, że oglądają je osoby całkiem dorosłe poważne, przeżywając problemy młodzieży z nie mniejszym zaangażowaniem niż bohaterowie na ekranie. Wie o tym również Netflix, który dostarcza zwiastun swojego nowego serialu „The Society”. 

04.04.2019
19:59
THE SOCIETY netflix
REKLAMA
REKLAMA

Nowa produkcja oryginalna Netfliksa opowie o grupie nastolatków, których celem jest przetrwanie w miejscu... będącym repliką ich własnego miasteczka. Rzecz jednak w tym, że miejsce, w którym się znaleźli pozbawione jest osób dorosłych. I chociaż na zwiastunie widzimy, że bohaterowie są w stanie ciągłego zagrożenia, to jednak możemy podejrzewać, że zło, którego muszą uniknąć, może nie pochodzić z zewnątrz.  

Sam Netflix sugeruje, że fabuła przypomina „Władcę Much”. Może to oznaczać, że ktoś, kto umieścił bohaterów w tak dokładnej replice miasta ma swój bardzo konkretny cel – chce sprawdzić, jak młodzi ludzie zorganizują się i jak poradzą sobie jako społeczeństwo. Widać również jasno, że dzieci, które znalazły się w dość trudnej sytuacji pochodzą z dobrych domów, a więc zapewne będą musiały się zmierzyć również z tym, że ze względu na brak rodziców zmieni się również ich standard życia. Jeśli można zaufać zwiastunowi, to czeka nas emocjonujący thriller.  

„The Society będzie liczył 10 odcinków.  

REKLAMA

Na ekranie mają pojawić się między innymi: Rachel Keller, Kathryn Newton, Kristine Froseth, Jacques ColimonSean Berdy, Toby WallaceGideon Adlon, Olivia DeJonge, Alex MacNicoll. 

Wszystkie 10 odcinków serialu ma pojawić się już 10 maja w serwisie Netflix 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA