REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Pierwszy zwiastun serialu „The Stranger” na podstawie powieści Harlana Cobena. Produkcja już w styczniu na Netfliksie

Netflix stawia na sprawdzone tytuły. W sieci zadebiutował właśnie zwiastun serialu „The Stranger”, bazujący na powieści Harlana Cobena pod tym samym tytułem. O czym opowiada produkcja?

16.01.2020
19:14
The Stranger - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

Perfekcyjna brytyjska rodzina. Mąż, żona, dwóch synów. Wiedzie im się całkiem dobrze. Do czasu, gdy w ich życiu nie pojawi się tajemnicza nieznajoma. Młoda kobieta znikąd zacznie rozpowiadać niestworzone historie o członkach rodziny Price. Co jednak zrobić, gdy słowa, które zadają ból, okażą się prawdziwe?

Rozpoczyna się niebezpieczna gra, w której stawką są nie tylko dobre relacje rodzinne, ale także odkrycie prawdziwej tożsamości młodej kobiety, której działania sieją coraz większy zamęt w życiu mieszkańców spokojnego brytyjskiego miasteczka.

W ten sposób najnowsza serialowa produkcja platformy Netflix przygląda się fasadowości i ułudzie „perfekcyjnego życia”. Z pierwszego materiału promocyjnego widać także, że serial wyraźnie stawia również na element sensacyjny całe opowieści.

Prawda nas rozdzieli – czytamy w pewnym momencie na ekranie.

Gra ze słynnym powiedzeniem, wychwalającym wyzwalającą moc prawdy, ustawia stawkę, o którą toczy się akcja serialu. Czy członkowie rodziny będą w stanie przetrwać, kiedy na jaw wyjdą ich najbardziej ukrywane sekrety? Czy uda się jej członkom wspólnie zażegnać niespodziewany kryzys, czy wydarzenia doprowadzą do całkowitej eksplozji zgranej społeczności?

REKLAMA

W głównej roli w serialu „The Stranger” zobaczymy znaną z filmu „Ant-Man i Osa” Hannah John-Kamen. Na ekranie ujrzymy także Richarda Armitage’a, czyli Thorina z filmowej serii „Hobbit” oraz Francisa Dolarhyde’a z srialu „Hannibal”, a także Siobhan Finneran, najlepiej kojarzoną z występów w „Downtown Abbey” i „Happy Valley”.

Serial trafi na platformę Netflix 31 stycznia tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA